Apple Music NVIDIA kayıt programının çalışmasını engelliyor

Ahmet BAY

Hectopat
Yer
Kocaeli
Bilgisayarıma Apple Music indirdim. Bu program açık olduğu zaman NVIDIA ile ekran kaydı alamıyorum. Bunu nasıl düzelteceğim?

1683734598297.png

Hdpc koruması var çözemezsin.
Ama iTunes kullandığımda böyle bir sorun ile karşılaşmıyorum.

Hdpc koruması var çözemezsin.
Bir sorum daha olacak iTunes ya da Apple Music'te dinlediğim playlist kaldığı yerden devam etmiyor. Mesela Spotify programını kapatıp açtığımda playlist kaldığı yerden devam ederken iTunes ya da Apple Music'te playlist'te siliniyor programı kapattığımda. Bunu nasıl düzeltirim?

Kayıt alamazsın korsana giriyor. Engelleniyor.
iTunes açıkken ekran kaydı almayı engellemeyip, Apple Music açıkken ekran kaydı almayı engellemesi saçma olmuş

Bir sorum daha olacak iTunes ya da Apple Music'te dinlediğim playlist kaldığı yerden devam etmiyor. Mesela Spotify programını kapatıp açtığımda playlist kaldığı yerden devam ederken iTunes ya da Apple Music'te playlist'te siliniyor programı kapattığımda. Bunu nasıl düzeltirim?
@Atamyolundayız bu konu hakkında bir bilgin var mı? En çok ihtiyaç duyduğumda bu.

Spotify kullanıcısıydım, Apple Music yada iTunes programını ilk defa kullanıyorum 1 ay falan oldu. Fazla anlayamadım bu 2 programı.

Geri
Yukarı