Apple Music vs Spotify

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
IOS kullanan birine hangisini önerirsiniz? İki tarafında 3 aylık deneme sürümünü kullandım. Şimdi sıra parasını verip satın almada. Hangisi önerirsiniz? Sebepleriyle yazarsanız sevinirim.

Paralı Spotify kullanmak nasip olmadı ücretsiz sürümdeyim hala fakat soruna cevap olarak kesinlikle Spotify derim. Daha kullanışlı hem de fiyatlandırması gayet iyi.

Mobilde Apple Music kullanışlı fakat, eğer Bilgisayar'dan da kullanmak istersen Apple Music tavsiye etmem. iTunes'un geliştirilmesi lazım. Spotify o konuda daha kullanışlı artı öğrenci indirimi var.

3 aylığına ücretsiz olduğu için Apple Music'i denedim. Arayüzü inanılmaz rezalet. Telefonda da kötü ama masaüstünde iTunes üzerinden kullanıldığı için aşırı hantal. Eğer Apple cihazınız yoksa kesinlikle önermem, iPhonelar'da şarjın daha verimli kullanıldığını duydum.

1 yıldır Spotify kullanıyorum ve daha öncesinde 4-5 ay Apple Music kullandım. Spotify bir çok konuda bana göre daha önde. Bence ikisini de öğrenci olarak faydalanıp kullanın. Kendinize ve ihtiyaçlarınıza göre karar vermek daha mantıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı