"Apple onarım merkezi'ne gönderildi" nedir?

Şanslısınız. Onarım merkezine giden cihazlara genelde değişim veriyorlar. Tabii yetkisiz birisi açmamışsa telefonu.

Yok hocam aşırı pimpirikli bir insanım asla kıytırık telefoncularda işlem yaptırmam... 14 aylık cihaz ancak garantisi bitse de Apple servisinde parası neyse veririm yaptırırım. Teşekkür ederim cevabın için.

@Alpha345 videolu bir şekilde teslim etmiştim, videoları kıdemli departman ile de paylaştım ve sorun olduğuna inandırdığımı düşünüyorum 😒. Umarım normal karşılanmaz...
@CillianMurphy anladım, cihazım 14 aylık zaten yetkisiz müdahale olmadı, garanti bitse de Apple servisinde yaptırırım. Güvendiğim için, teşekkür ederim cevabın için 🙂.
Sizin cihazı diğer sorunlardan dolayı belki değiştirirler ama benim cihaz değişmeyince acayip canım sıkıldı. Hevesle aldığım telefondan soğudum. Ve işin acı tarafı bu telefonun en pahalı olduğu zamanda 4099 TL'ye almıştım. Bu konuda içimde daha söylenecek çok şey var ama yazarsam banlanırım heralde.

@Alpha345 hocam çok üzüldüm adınıza. Benim bundan önceki telefonumun 4 kez ekranı değişmişti, telefon değişecekken Apple onarım merkezi ile kıdemli departman arasındaki anlaşmazlık yüzünden değişmemişti. Bu sorunları yaşadığımı kıdemli departmana bildirdim, eğer onarıma gidelim denilirse tekrar bunları hatırlatıp değişimi rica edeceğim...
@Alpha345 @CillianMurphy @MoonDrag @Akhun @Samotne Ciasteczka @realmoonlight değişim talebimi iptal ettirip, onarım istedim. Swap cihazı satmam zor olur diye... Cihaz gelince satmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı