Apple onay alınamadı hatası

Deagle762

Centipat
Daha fazla  
Apple sitesi üzerinden 20W adaptör alacağım fakat onay alınamadı hatası verip duruyor. Papara Black Card, sanal kart ve ziraat banka kartını denedim fakat nafile. Bu sorunu nasıl çözerim veya orijinal adaptör satan başka bir yer var mı?

Apple sitesi üzerinden 20W adaptör alacağım fakat onay alınamadı hatası verip duruyor. Papara Black Card, sanal kart ve ziraat banka kartını denedim fakat nafile. Bu sorunu nasıl çözerim veya orijinal adaptör satan başka bir yer var mı?

Müşteri servisini arayın. Aradıysanız ve kartta sorun yoksa Apple sitesinde sorun vardır bekleyin ya da Apple olmayan farklı bir cihazdan deneyin.

MediaMarkt'den alabilirsiniz. Yakınınızda var ise direkt MediaMarkt'den alın

Adaptör elime geldi ve seri numarasını kontrol ettiğimde hata veriyor. Büyük ihtimalle sahte. Geri iade etmek durumundayım şimdi.

Adaptör elime geldi ve seri numarasını kontrol ettiğimde hata veriyor. Büyük ihtimalle sahte. İade etmek durumundayım şimdi.

Mediamarktan mı aldınız

Adaptör elime geldi ve seri numarasını kontrol ettiğimde hata veriyor. Büyük ihtimalle sahte. İade etmek durumundayım şimdi.

Hocam aldığınız şarj aletinin seri no kısmını resim olarak atar mısınız benim şarj aletine de seri no numarası geçersiz diyor

Son düzenleme:
Mediamarktan mı aldınız

Hocam aldığınız şarj aletinin seri no kısmını resim olarak atar mısınız benim şarj aletine de seri no numarası geçersiz diyor
Evet Mediamarkt'tan aldım. Telefonu son kez şarja koydum birazdan atarım unutmazsam.

Ürün geri iade için uygun değildir diyor. Rezillik resmen o kadar para ver ürün sahte çıksın. Buradan almayın arkadaş!

Son düzenleme:

Geri
Yukarı