Apple orijinal şeffaf kılıf iyi korur mu?

werutaasu99

Kilopat
Apple sitesinde satılan şeffaf kılıfı almak istiyorum ama alt tarafı açık bu kılıfın. Koruma olarak bir problem yaratır mı? Kullanan varsa deneyimlerini okumak isterim.

Apple Genuine olup daha koruyucu özelliği olanı görmedim. Hepsi düz tarz için ve çoğunlukla çirkinler. Çıkardıkları cihaza uygun renkler bile görmüyoruz çoğu zaman. Spigen bu konuda iyiydi ancak Premium oldum sanıp, kaliteye ağırlık vereceklerine fiyatlara ağırlık verdiler.

Şu marka cıvımadan işini öyle güzel yapıyor ki. 15 Pro'nun kendi ekranından daha güzel hissiyat veriyor camları.

Apple Genuine olup daha koruyucu özelliği olanı görmedim. Hepsi düz tarz için ve çoğunlukla çirkinler. Çıkardıkları cihaza uygun renkler bile görmüyoruz çoğu zaman. Spigen bu konuda iyiydi ancak Premium oldum sanıp, kaliteye ağırlık vereceklerine fiyatlara ağırlık verdiler.

Şu marka cıvımadan işini öyle güzel yapıyor ki. 15 Pro'nun kendi ekranından daha güzel hissiyat veriyor camları.
Sade duran kılıflar her zaman daha iyi oluyor bence.

Son düzenleme:
image_2023-10-06_144316097.png

Hocam bu kılıf biraz fazla pahalı değil mi?

Bence bunun kalitesi de çok farklı değildir.

Herkesin kendi tercihi hocam ama bedava verseler telefonuma şu kılıfı takmam yani. Telefonun tüm karakterini bozuyor. Şık ve sadeliği bitiriyor bana göre. O yüzden üzerinde sade duran kılıflar her zaman daha iyi oluyor bence.
Olay görüntü ise onu baştan belirtmeniz gerek hocam. Siz korumak konulu girmişsiniz konuya. Ben tüm telefonlarımda kullanırım köşeli ve kaba tasarımlar çok hoşuma gidiyor.

Kalite olarak çok fark var. Ayrıca Apple garanti süreci çok yardımcı oluyor. Bir problemde yenisini direkt veriyorlar. Kalite farkını anlamak için MagSafe logolarına bakarak bile ne kadar fark oldugunu görürsün. Ayrıca attığın kılıflar 3 hafta da kap kara oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı