Apple şarj adaptörü orijinal mi?

ByKusH123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ürünü Hepsiburada sitesinden Hepsiburada satıcısından aldım. Ürün bugün elime ulaştı içinden sadece şarj adaptörü çıktı kutusu biraz ezilmiş gibiydi ve içinden fatura tarzı bir şey çıkmadı. Ürünü seri numaralarını Apple sitesinden kontrol ettiğim zaman bu seri numarasına ait bir şey bulunmadı diye bir hata aldım ama Apple müşteri hizmetlerini aradığım zaman o bir sorun teşkil etmez dediler. Ürünün kutusundaki seri no su ile adaptördeki serin no su aynı fotoğraflarda okunmaz diye söylemek istedim. Ürünün fotoğraflarını attım anlayan varsa yardımcı olabilir mi?
Not şarj adaptörünün fişe takma yerleri sanki düz değil gibi geldi birbirlerine hafif yakın eğim var gibi normali öyle mi yoksa bir sıkıntı mı var?
Yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• 3.jpg
    3.jpg
    217,9 KB · Görüntüleme: 100
  • 4.jpg
    4.jpg
    266,7 KB · Görüntüleme: 72
  • 5.jpg
    5.jpg
    226,8 KB · Görüntüleme: 87
  • 6.jpg
    6.jpg
    235,4 KB · Görüntüleme: 189
  • 11.jpg
    11.jpg
    224,6 KB · Görüntüleme: 92
  • 8.jpg
    8.jpg
    229,2 KB · Görüntüleme: 88
  • 9.jpg
    9.jpg
    215,6 KB · Görüntüleme: 120
  • 10.jpg
    10.jpg
    205,7 KB · Görüntüleme: 108
  • 12.jpg
    12.jpg
    171,5 KB · Görüntüleme: 65
  • 7.jpg
    7.jpg
    266 KB · Görüntüleme: 94
Fise takma yerleri tam duz olmaz zaten. HB'den saticinin kendi HB seklinde aldiysaniz sahte olmasina imkan yok. Sarj adaptorlerinin seri numarasindan orijinallik sorgulanamiyor o yuzden o hatayi aliyorsunuz. Seri numaradan orijinalligi sorgulama adaptolerde yok yani. Aldiginiz urun orijinal.

Yeni konular

Geri
Yukarı