Çözüldü Apple silikonlu Mac Roblox yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaReis00

Picopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
256 GB
Ekran kartı
M2
İşlemci
M2
Merhaba arkadaşlar ben Mac'ime Roblox indiremiyorum indirince Roblox. DMG adlı disk görüntüsünü açtım ve içindeki robloxplayerınstaller adlı uygulamayı açtım ve bunu dedi sizce ne yapabilirim? macOS Ventura 13.6.1

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2024-02-03 19.01.03.png
    Ekran Resmi 2024-02-03 19.01.03.png
    123,4 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba arkadaşlar ben Mac'ime Roblox indiremiyorum indirince Roblox. DMG adlı disk görüntüsünü açtım ve içindeki robloxplayerınstaller adlı uygulamayı açtım ve bunu dedi sizce ne yapabilirim? macOS Ventura 13.6.1

Hocam rosetta Intel işlemcili Mac'ler için üretilmiş programları silicon çipli Mac'lerde çalıştırmak için kullanılıyor.

Hocam bir şey olacağını sanmıyorum isterseniz ayrı konu açın program hakkında. Sadece daha önce aynı sorunu yaşayan arkadaşımdan bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalıştım.

Anladım hocam teşekkürler zaten bu siliniyormuş terminal ile YouTube'da baktım.

Silmene gerek yok lazım olabilir işte görüyorsun. Korkmana da gerek yok Apple'ın yazılımı Rosetta 2. Intel uyumlu uygulamaları Apple Silicon işlemcili Mac'lerde çalıştırmak için bir ara yazılım. Benim de Rosetta 2 ile kullandığım bir yazılım var. Önemli bir olanak Rosetta 2.

Yeni konular

Geri
Yukarı