Çözüldü Apple Store'dan aldığım ürün ne zaman gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
57
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Apple Store üzerinden siparişini verdiğim tabletin teslim tarihi 13-20 Kasım olarak verildi. Erken gelme ihtimali var mıdır?

Çözüm
Yanında tahmini / öngörülen ibaresi varsa belirtilen tarihten önce gelebilir. Aksi takdirde o aralıkta gelecektir.
Sağ olsun moderatörler "Apple Store deneyimi olan var mı?" diye yazdığım başlığı böyle değiştirmişler.
Yanında tahmini / öngörülen ibaresi varsa belirtilen tarihten önce gelebilir. Aksi takdirde o aralıkta gelecektir.
Hiç böyle düşünmemiştim, teşekkür ederim cevabınız için.

Ben sipariş verirken tahmini teslim tarihinde gelecek ay yazıyordu o yüzden mağazadan almayı tercih ediyorum. Bence sizde öyle yapın, ama şöyle ki Apple mağazası çok yaygın değil o üzücü maalesef.

Ben sipariş verirken tahmini teslim tarihinde gelecek ay yazıyordu o yüzden mağazadan almayı tercih ediyorum. Bence sizde öyle yapın, ama şöyle ki Apple mağazası çok yaygın değil o üzücü maalesef.
iPad Pro ve AirPods kampanyasından yararlanmak istedim. Mecbur gibi bir şeydim. Diğer satıcılar 7600'a satıyordu. AirPods da yoktu.

Geri
Yukarı