Çözüldü Apple Store’dan alınan iPad Pro bir ay sonra mı gelecek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
56
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Arkadaşlar teslimat tarihi 12 Kasım - 19 Kasım olarak belirtilmiş. Daha erken gelme ihtimali var mıdır acaba?

Apple Store macerası olan oldu mu?

Çözüm
Evet. Ablam için de bakıyorduk bir tane hatta Zorlu Center'a gittik ama stoğu yok dediler.

Bizde son stok olarak MediaMarkt'tan aldık.

Millet sömürmüş bütün stoğu.
Evet. Ablam için de bakıyorduk bir tane hatta Zorlu Center'a gittik ama stoğu yok dediler.

Çözüm

Vay arkadaş, ne garip iş. Teşekkür ederim hocam.
Şu an Mediamarkt’ta da yok 11 inç, sırf AirPods hediyesi için beklemeye de değer.

Arkadaşlar teslimat tarihi 12 Kasım - 19 Kasım olarak belirtilmiş. Daha erken gelme ihtimali var mıdır acaba?

Apple Store macerası olan oldu mu?
Ben geçen hafta ipad için adaptör aldım. 14 ekimde teslim edileceği iletildi bana fakat dün geldi kargom. Bu arada apple'nin kendi sitesinden aldım.

Ben geçen hafta ipad için adaptör aldım. 14 ekimde teslim edileceği iletildi bana fakat dün geldi kargom. Bu arada apple'nin kendi sitesinden aldım.
Sanırım ufak bir oynama olabilir, yani 15 günde de gelebilir o anki stok durumuna bağlı oluyor. Bence en uç noktayı söylüyorlar.

Geri
Yukarı