Apple, telefonlarında neden QHD ve QHD+ panel kullanmıyor?

en3s19

Decipat
Daha fazla  
Bu konuda bunu tartışalım. Samsung, QHD paneli Galaxy Note 4 (2014, Kasım) telefonunda kullanmaya başlamışken iPhone neden 2022 yılında çıkardığı telefonlarda halen FHD+ kullanıyor? Gerek duymuyor çünkü telefonları küçük diyecekseniz eğer Pro Max modellerinde 6.5-6.7 inç ekran kullanılıyor.

Sizin düşüncelerinizi almak istedim, Apple firmasını bu konuda kötüleme gibi bir amacım yok.

Bu konuda bunu tartışalım. Samsung, QHD paneli Galaxy Note 4 (2014, Kasım) telefonunda kullanmaya başlamışken iPhone neden 2022 yılında çıkardığı telefonlarda halen FHD+ kullanıyor? Gerek duymuyor çünkü telefonları küçük diyecekseniz eğer Pro Max modellerinde 6.5-6.7 inç ekran kullanılıyor.

Sizin düşüncelerinizi almak istedim, Apple firmasını bu konuda kötüleme gibi bir amacım yok.

Apple ne zaman adam gibi bir şeyini değiştirdiki 14 çıktı bir kamera yerleri bir de dynamic island adam gibi değişmiş :D insanlarda AAA iphonum var seninki ne demek için mi alıyor anlamıyorum o kadar parayı veriyor.

Apple teknolojileri hemen veren bir marka değil. Bir teknolojiyi koyacaksa Apple mühendisleri test eder. Hazır olduğunda o teknoloji piyasaya sürülür. Kaldı ki 2K çözünürlük bana göre olmazsa olmaz bir teknoloji değil. Full HD'nin batarya ve 120Hz baz alındığında yeterli olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı