Apple ve Turkcell'den yaşadığım sorun

Evet bugün tüketici hakem heyetine başvurdum dilekçe yazdım ve karşı tarafın savunması için 1-2 ay beklemem gerektiğini söylediler. Ve Şikayetvar.com'dan sorunu yazdığımda bana şöyle açıklama yaptılar:"Turkcell Mağazaları'ndan alınan cep telefonları ve aksesuarlarda oluşacak arızalar veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler olması durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir. Turkcell Mağazaları'nın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis hakkındaki şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz."

Bir de bu şirketlere büyük miktarda ceza yazılınca devleti haksız buluyorsunuz. Şuna bak, rezillik.

"...satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir. Turkcell Mağazaları'nın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır..."
Kendileri de bilmiyor sanırım kimin ne olduğunu.

Arkadaşlar uzun bir zaman oldu cevap yazmadım ama Tüketici Hakem Heyeti'ne dilekçe verdikten 2 ay sonra telefonu yenisiyle değiştiler.

Arkadaşlar uzun bir zaman oldu cevap yazmadım ama Tüketici Hakem Heyeti'ne dilekçe verdikten 2 ay sonra telefonu yenisiyle değiştiler.
Değişimi aldığınız yer mi yoksa Apple mı yaptı siz nereyi şikayet etnistiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…