Apple vs Lise

Ne sıkıntısı olacak ki yahu. Al cebine git. Malına sahip çıkarsan hiçbir şey olmaz. Zaten o okullarda öyle hırsız mırsız da çıkmaz.

Dostum okul çıkışında falan elinde dolaşma sakın , hep elinde tutma yani gören olursa çekerler köşeye. Neyin olup olmayacağı belli değil , bakarsın çekerler köşeye alırlar. Dikkat et. :)

Çalınmalar vs her yerde vardır ama bna kalırsa cebinize sığayacak bir telefon alsanız daha iyi olur. En fazla 5 İnç olmalı. Ve bnce siz İphone 5s alın derim. İphone 6 da ilk çıktığında uygulamalarda vs sorunlar olacaktır. Bn şahsen Liseye ilk yılımda(2010)da Nokia 7250 (1998) Model telefonla gidiyordum. Tabi millet bnle dalga geçiyordu vs. Hiç takmadım kafama. 11. sınıfın 2. döneminde biriktirdiğim parayla İphone 5s aldım. Memnunum. Çalma durumu vs olmadı ama dikkatli kullanmak gerekir. Bazı arkadaşlarınız suyla ıslatabilir telefonunuzu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı