Spotify vs Apple Music

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Bana yardımcı olun iPhone kullanıyorum ve hangisini kullanmalıyım. İPhone kulladığım icin Apple music diyorum. Ama bazıları Spotify kullanıyor. Sizce hangisini kullanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
iki side neredeyse aynı. Müzik ile uğraşıyorsan Apple Music al derim. Normal bir dinleyici isen , Spotify.

Hem Spotify'da Öğrenci paketi mevcut daha indirimli oluyor. Aylık 7 TL ye alıyorum yanlış hatırlamıyorsam

Son düzenleme:
Apple müziği 1 yıl kadar kullandım. Şu an yine yaklaşık 1 yıldır da Spotify kullanıyorum. Arşivleri aşağı yukarı aynı ama ses kalitesi olarak Apple Müzik çok daha iyi! Eğer kullanım kolaylığı ve esnekliği sizin için önemliyse kesinlikle Spotify derim. Örneğin PC'de çalarken telefondan açıp, platformlar arası anlık geçiş yapabiliyorum. Veyahut TV Box'da ya da PC'de çalan müziği telefonumdan kontrol edebiliyorum vs.

Bazı kullanıcılar Spotify daha çok şarj tüketimi yapıyor diyorlardı.
Optimizasyon konusunda Apple Music.
Müzik kalitesi konusunda Apple Music.
Senkronize kullanmak istiyorum diyorsan hem bilgisayardan hem telefondan o zaman Spotify.
Ayrıca senkronize konusunda sonuçta bilgisayarada Spotify uygulaması yükleyeceksin İphone kullandığın içinde illaki bilgisayarında Itunes yazılımı yüklüdür. Senkronize konusu ikisindede aynı.
Ücret konusunda Spotify.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı