Apple Watch 6 beyaz ekranda kırmızı piksel iniyor

Holdt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç gün önce bir internet sitesinden yeni Apple Watch 6 aldım fakat saatte beyaz bir resim açınca ekranın bir bölümünde yukarıdan aşağıya kırmızı bir piksel iniyor. Fotoğrafını çektim ama çekerken çok belli olmuyor iki ok arasına yakınlaştırıp bakarsanız yukarıdan aşağıya ekranı bölen bir çizgi gözüküyor ürünü geri vermek istiyorum değişim yapılır mı acaba?

Dosya Ekleri

• InkedB5109B7F-0135-448C-91D1-7058BFB35108.jpg
    InkedB5109B7F-0135-448C-91D1-7058BFB35108.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, birkaç gün önce bir internet sitesinden yeni Apple Watch 6 aldım fakat saatte beyaz bir resim açınca ekranın bir bölümünde yukarıdan aşağıya kırmızı bir piksel iniyor. Fotoğrafını çektim ama çekerken çok belli olmuyor iki ok arasına yakınlaştırıp bakarsanız yukarıdan aşağıya ekranı bölen bir çizgi gözüküyor ürünü geri vermek istiyorum değişim yapılır mı acaba?
Gözükmüyor.

Ekran darbe aldı mı daha önce?

Ekran darbe aldı mı daha önce?
Hayır zaten geçen gün aldım masaya bile koyarken çizilir bir şey olur diye düzgünce koyuyordum ilk aldığım günün akşamı yatmadan önce saati keşfetmek için özelliklerine bakıyordum sonra ise saatin flaş açma kısmına geldim beyaz bir ekran çıktı ilk o ekranda farkettim diğer renklerde yok denecek kadar az gözüküyor

Hayır zaten geçen gün aldım masaya bile koyarken çizilir bir şey olur diye düzgünce koyuyordum ilk aldığım günün akşamı yatmadan önce saati keşfetmek için özelliklerine bakıyordum sonra ise saatin flaş açma kısmına geldim beyaz bir erkan çıktı ilk o ekranda farkettim diğer renklerde yok denecek kadar az gözüküyor
Ekran parlaklığını full yapıp tekrar deneyebilir misiniz? Birde SS atarsanız

@iOSCompiler ekran resmi alınca gözükmüyor ilk bende bi yazılım hatası sandım ama değil bu resimde gözüküyor ekran parlaklığını full yapınca kamerada belli olmuyor .Bu resimde boydan bir kırmızı çizgi var . Birde ürün kargodan gelince kendinden büyük bir dikdörtgen kutuda geldi kutunun içinde sadece apple watchun kutusu birde ona yarı sarılı korumak için havalı paket vardı fakat saatin kutusunun sadece bir kısmını kaplıyordu acaba kargodaki sarsılmadan dolayı olmuş olabilir mi ?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-10-16 at 20.50.02.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-16 at 20.50.02.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Geri
Yukarı