Apple Watch 8 alüminyum mu Watch 7 paslanmaz çelik cellular mı?

Mooc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, hayırlı günler, öncelikle ne amaçla kullanacağımı yazayım genel olarak gündelik ama yeri geldiğinde spor yaparken, yeri geldiğinde takım elbiseyle kullanacağım. Hangisini önerirsiniz iPhone ile düzgün çalışacak akıllı saat önerisinede açığım. Watch 8'e param kıtı kıtına yetiyor Watch 7 için biraz daha biriktirmem lazım.
Watch 7'nin cellular sız paslanmaz çeliğini bulamadım.

Cellular versiyonu daha iyi olabilir, eSIM ile kullanabilirsin yanında telefon olmasa da. Harici paslanmaz kordon alabilirsin.
Bu harici paslanmaz kordonlar alüminyum ile güzel durur mu bir de cellular özelliği biraz gereksiz geliyor bana.

bide sadece Turkcell ile çalışıyor diye biliyorum

Son düzenleme:
Ben cellular 7 kullanıyorum. Telefonu evde bırakıp markete, ekmek almaya gidiyorum, hatta 2 saat boyunca dışarı bile çıkıyorum. 200 gram 14proyu yanımda taşımamak güzel bir duygu.

@Mooc esım desteği olan operatörler ile çalışabiliyor diye biliyorum. Güzel durur gibime geliyor sıkıntı olmaz.

Sadece Turkcell'e çalışıyormuş hocam.

Ben cellular 7 kullanıyorum. Telefonu evde bırakıp markete, ekmek almaya gidiyorum, hatta 2 saat boyunca dışarı bile çıkıyorum. 200 gram 14Pro'yu yanımda taşımamak güzel bir duygu.

Evet öyle bakınca rahatlık var bilemedim kararsızım.

Dosya Ekleri

• 1671189905836.png
    1671189905836.png
    243,2 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı