Apple Watch 8 vs Galaxy Watch 5 Pro

Pathine

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet biliyorum ikisi de bambaşka piyasadalar ama diğer yıl iPhone XR'a geçeceğim. Dolayısıyla şu anda Galaxy Watch 5 Pro mu yoksa parayı borsaya atıp 1 yıl sonra Apple Watch 8, ileride çıkarsa 9 mu alsam? Teknik özelliklere bakılacak olursa Galaxy Watch almak çok mantıklı, ancak şu da bir gerçek ki iOS işletim sistemine sahip bir cihazda 1 GB RAM ile Android işletim sistemine sahip bir cihazdaki 1,5 GB RAM, farklı şeyler. Eminim ki Galaxy Watch 5 Pro'da bol bol kasma göreceğim. Ek olarak telefonum Samsung J7 Prime 2. yani o kadar iyi değil. Yine de parayı borsaya atıp ileride çıkacak Galaxy 6 Pro'yu alıp bir de üstüne bir Android telefon çekme şansım da var. Galaxy Watch'ları denemiştim mağazalarda, bazen bazı uygulamalarda harfler ekran dışına çıkıyordu. O yüzden Galaxy Watch almaktan korkuyorum. Kullanıcıları beni bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ben birkaç haftadır Apple Watch kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Eğer ileride iPhone alacaksanız Apple Watch almanız daha mantıklı ama Android’den devam edecekseniz galaxy watch alabilirsiniz. Bu size bağlı bir şey. İlk önce telefon değiştirecekseniz hangi telefona geçebileceğinizi karar verin.

Evet biliyorum ikisi de bambaşka piyasadalar ama diğer yıl iPhone XR'a geçeceğim. Dolayısıyla şu anda Galaxy Watch 5 Pro mu yoksa parayı borsaya atıp 1 yıl sonra Apple Watch 8, ileride çıkarsa 9 mu alsam? Teknik özelliklere bakılacak olursa Galaxy Watch almak çok mantıklı, ancak şu da bir gerçek ki iOS işletim sistemine sahip bir cihazda 1 GB RAM ile Android işletim sistemine sahip bir cihazdaki 1,5 GB RAM, farklı şeyler. Eminim ki Galaxy Watch 5 Pro'da bol bol kasma göreceğim. Ek olarak telefonum Samsung J7 Prime 2. yani o kadar iyi değil. Yine de parayı borsaya atıp ileride çıkacak Galaxy 6 Pro'yu alıp bir de üstüne bir Android telefon çekme şansım da var. Galaxy Watch'ları denemiştim mağazalarda, bazen bazı uygulamalarda harfler ekran dışına çıkıyordu. O yüzden Galaxy Watch almaktan korkuyorum. Kullanıcıları beni bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocamın dediği gibi telefonunuza göre değişir ama iPhone XR gelecek seneden hesaplarsak ömrü azalacaktır (ekranı HD ve pp derecesi az haberiniz olsun) ama yine de kullanılır gelecek sene Android alacaksanız Apple Watch almamanız gerekiyor aynısı iPhone için geçerli.
Bu kısmı iyice düşünün çok önemli çünkü. Telefon bütçenize göre karar verin

Watch Pro 5'te kasma yaşamayacağınız aşikar öncelikle bu işletim sistemi diye kendinizi kısır döngüye sokma durumundan vazgeçin derim, öneri olarak ise C şıkkı olarak daha üst model bir iPhone+Apple Watch SE diyebilirim. iPhone XR ile o saat çok mantıklı bir yatırım veya bir tercih olmayacaktır (ikili arasından kesinlikle Apple Watch 8).
İki modelde gayet memnun edici olacaktır ve eğer Android model kullanacaksanız Apple Watch tamamen atıl bir hal alır bunu da düşünün çünkü Android bir telefon ile eşleşmiyor Apple Watch maalesef.

Hocamın dediği gibi telefonunuza göre değişir ama iPhone XR gelecek seneden hesaplarsak ömrü azalacaktır (ekranı HD ve pp derecesi az haberiniz olsun) ama yine de kullanılır gelecek sene Android alacaksanız Apple Watch almamanız gerekiyor aynısı iPhone için geçerli.
Bu kısmı iyice düşünün çok önemli çünkü. Telefon bütçenize göre karar verin
Ben birkaç haftadır Apple Watch kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Eğer ileride iPhone alacaksanız Apple Watch almanız daha mantıklı ama Android’den devam edecekseniz galaxy watch alabilirsiniz. Bu size bağlı bir şey. İlk önce telefon değiştirecekseniz hangi telefona geçebileceğinizi karar verin.
Watch Pro 5'te kasma yaşamayacağınız aşikar öncelikle bu işletim sistemi diye kendinizi kısır döngüye sokma durumundan vazgeçin derim, öneri olarak ise C şıkkı olarak daha üst model bir iPhone+Apple Watch SE diyebilirim. iPhone XR ile o saat çok mantıklı bir yatırım veya bir tercih olmayacaktır (ikili arasından kesinlikle Apple Watch 8).
İki modelde gayet memnun edici olacaktır ve eğer Android model kullanacaksanız Apple Watch tamamen atıl bir hal alır bunu da düşünün çünkü Android bir telefon ile eşleşmiyor Apple Watch maalesef.
XR annemden bana gelecek. Satın almayacağım. Öteki yandan X çıkalı baya bir oluyor, ve ben telefonlarımı yaklaşık 5 yıl kullanıyorum. Elimdeki J7'yi içini dışını bilerek kullandığım için bir sıkıntı yaşamıyorum ama iphone'da öyle bir şansım olmayacak o yüzden korkuyorum. Sanırım en iyi seçim Apple Watch 8'e vereceğim parayı borsaya basıp onu 1 yıl sonra bozdurup android telefon ve saat çekmek olacak. Teşekkürler şimdiden. Ek olarak, @Moneymoon , androidler genel olarak rami kullanma konusunda zayıf değiller mi? Watch 4 pro'yu denediğimde hafif bir kasma mevcuttu.
Akıllı saate o kadar verebilecekseniz en azından ileride iPhone 14 Pro alabilirsiniz gibime geliyor. Watch 8 alın.
Biriktirirsem alırım da galiba gidip iphone almak yerine 8+4 villa alacağım.

Watch 7 + iPhone 13 + airpods Pro kombinasyonundan,

Watch 5 Pro + s23 + buds 2 'ye geçiş yapan biri olarak,

ikisinin de dünyası bambaşka. 10 yıldır aynı işletim sisteminin verdiği sıkkınlık, bu geçişte 17 bin tl kar edip düğünüme katmam en başlıca 2 sebep.

saat olarak ikisinden de aynı verimi aldım ben, eksik bi şey yok. ikisi de çok keyifli, ikiside aynı hız. Yalnız şu an GALAXY WATCH'e apple da olmayan saate watsapp yükleme geldi. normal sohbetlere girip yeni mesaj ses kaydı felan atılıyor. o benim daha cok isime yaradı..

Öncelikle S23 sebebi; 120 hz ekranı. Gerçekten bambaşka bir dünya.

Eğer 14 pro ve promax geçilmeyecekse, 60 hz ekran herhangi bir telefon ve iphone çöp gerçekten. Samsung S serisi de iphone to android de hiç üzmüyor. Galaxy A falan serisine geçerseniz aşırı pişman olursunuz ama orası kesin.

Yani demem o ki, hiz kasma vs konusunda hiç bir pişmanlıgın olmaz. tek sıkıntı yani samsung emojileri kötü. Tip olarak.

Bide eko sistem olarak bakarsan. En zayıf halka, kulaklık. Airpods'un kalitesi samsung da asla yok.

Onun dışında fark ettiğim tek şey; face id. Apple bu konuda bambaşka. S23 de parmak izi de kullanmak zorunda kaldım.

Onun dişinda üzen bir şey olmadı. Hiz stabilite. Samsung bu işi çözmüş. Kulaklık delisi olmadıgım için, buds da beni tatmin etti ama. Konuyu hortlatmıs gibi oldum belki okuyan birine yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı