Galaxy Watch 5 Pro mu Apple Watch SE mi?

• Konuyu başlatan ReyuM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 628

ReyuM

Hectopat
Öncelikle merhaba, akıllı saat almak istiyordum uzun süreden beri fakat tam olarak bilgili değilim o yüzden yardım almak istedim. Araştırmamla beraber baktığımda 2 saatte güzel özelliklere sahip ve kararsız kaldım nedeni ise telefonumun Samsung S22 olması kısacası hangi saati almak daha mantıklı? Aşağıya link bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple saat Samsung telefonda kullanılıyor mu bilmiyorum ama Galaxy Watch 5 Pro ezer geçer. Epey'den karşılaştırabilirsiniz.
Bence 5 Pro yerine 6 classic alın çok daha iyi.

Peki Watch 6 alınır mı Galaxy 5 Pro yerine hiç yalan atamayacağım şarjı daha hızlı bitiyor fakat o saatin etrafında olan dönerli çerçeve çok hoşuma gitti.

Öncelikle merhaba, akıllı saat almak istiyordum uzun süreden beri fakat tam olarak bilgili değilim o yüzden yardım almak istedim. Araştırmamla beraber baktığımda 2 saatte güzel özelliklere sahip ve kararsız kaldım nedeni ise telefonumun Samsung S22 olması kısacası hangi saati almak daha mantıklı? Aşağıya link bıraktım.

Tek kullanımda bile Watch 5 Pro dağıtır Watch SE yi.

S22 kullanıyorsan neden Apple almayı düşünüyorsun?

S22 kullanıyorsan neden Apple almayı düşünüyorsun?

Eğer Apple alırsam gelecek senelerde iPhone alma ihtimalimiz var yani ben almayacağım kardeşime alınacak eğer Apple alırsam ona veririm mantığıyla.

Peki Watch 6 alınır mı Galaxy 5 Pro yerine hiç yalan atamayacağım şarjı daha hızlı bitiyor fakat o saatin etrafında olan dönerli çerçeve çok hoşuma gitti.
Hocam rica etsem şu sorumu da cevaplayabilir misiniz?

Peki Watch 6 alınır mı? Galaxy 5 Pro yerine hiç yalan atamayacağım şarjı daha hızlı bitiyor fakat o saatin etrafında olan dönerli çerçeve çok hoşuma gitti.

Hoşuna gitmeyi bırak aşırı işlevli. Eğer Bezel'siz alırsan kullanışlılık açısından çok üzülürsün benim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı