Apple Watch mı AirPods mu almalıyım?

Yakında spora başlayacağım, AirPods almak istemesem de ses kalitesi, transparan modu vesaire güzel diye almak istiyorum. Fakat kulaklığım olduğu için gerek duyacağımı sanmıyorum. Apple Watch 7 mı AirPods Pro 2 mi almalıyım ya da hangisi daha fazla hak ediyor fiyatını?

Çok kişisel bir soru gerçekren kulaklığın varsa Apple Watch al.

Çok fazla pay kesmese alacağım tabii, 500 lira kesiyor. En azından tanıdık birinden alırım olmadı. Teşekkürler. O zaman Apple Watch alacağım dediğiniz replikasyon olayı bayağı büyükmüş anlaşılan.
Evet hocam aşırı fazla seri numarası değiştirilmiş replika ürün bulunuyor. Anca ürünün içini açıp orijinal bir airpods ile karşılaştırırsanız farkı anlarsınız. Apple watchta da bu yaşanabilir. Ama Apple watchların replikasyonları kendisini daha kolay belirgin yapıyor. Bu yüzden Apple watch almak daha mantıklı.

Evet hocam aşırı fazla seri numarası değiştirilmiş replika ürün bulunuyor. Anca ürünün içini açıp orijinal bir AirPods ile karşılaştırırsanız farkı anlarsınız. Apple Watch'ta da bu yaşanabilir. Ama Apple Watch'ların replikasyonları kendisini daha kolay belirgin yapıyor. Bu yüzden Apple Watch almak daha mantıklı.

Watch arayüzünü kopyalasalar bile fark ederim muhtemel o kadar olmaz.

Zaten bugünden konuşursak Apple Watch 7 alınmaz. Konuşmalara bakmadım eğer kulaklığınız yoksa AirPods alın eğer normal bir kulaklığınız varsa Apple Watch SE alabilirsiniz. Not: AirPods Pro 2 ve Apple Watch series 9 kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin.

Zaten bugünden konuşursak Apple Watch 7 alınmaz. Konuşmalara bakmadım eğer kulaklığınız yoksa AirPods alın eğer normal bir kulaklığınız varsa Apple Watch SE alabilirsiniz. Not: AirPods Pro 2 ve Apple Watch series 9 kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin.

Alınmaz deyip SE önermenizin nedeni ne?

Geri
Yukarı