Apple Watch Nike Seri 7 vs Apple Watch SE 2022

Tonyukuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, bu iki ürün arasında kaldım. Kız kardeşime hediye olarak alacağım. Daha önce hiç akıllı saat kullanmadım ve internette detaylı bir karşılaştırma da bulamadım. Kullanan arkadaşlar konu hakkında öneride bulunurlarsa sevinirim.

İkisi de o paralara değmez. Bu kadar para ver, whatsapp yüklenemiyor, kullanılamıyor. Gereksiz aletler.
Alinma amaci Whatsapp mi bu saatlerin? PUBG Mobile da oynatamiyor ona bakarsak.

Alinma amaci Whatsapp mi bu saatlerin? PUBG Mobile da oynatamiyor ona bakarsak.
Ben amacı sadece whatsapp demedim ki. Bu kadar para verip, hücresel versionu kullansam bile karşı tarafa whatsapp mesaj atmak için telefonu cebimden çıkaracak, telefonu kullanacaksam ne anlamı var bu paraları vermenin. Boş işler.

Son düzenleme:
Ben amacı sadece whatsapp demedim ki. Bu kadar para verip, hücresel versionu kullansam bile karşı tarafa whatsapp mesaj atmak için telefonu cebimden çıkaracak, telefonu kullanacaksam ne anlamı var bu paraları vermenin. Boş işler.
Whatsapp’in Watch’ta olmamasinin sebebi saat veya onun yapimcilarinda degil, tamamen Meta’nin kontrolunde. Yani Telegram’in resmi uygulamasi bulunuyorken Whatsapp’in resmi uygulamasi yok. Web Whatsapp sistemiyle calisan uygulamalar mevcut, siz yeter ki cozumu gormek isteyin. Bir cozumu cikar. Bosuna karalamak cok gereksiz 😅

Whatsapp’in Watch’ta olmamasinin sebebi saat veya onun yapimcilarinda degil, tamamen Meta’nin kontrolunde. Yani Telegram’in resmi uygulamasi bulunuyorken Whatsapp’in resmi uygulamasi yok. Web Whatsapp sistemiyle calisan uygulamalar mevcut, siz yeter ki cozumu gormek isteyin. Bir cozumu cikar. Bosuna karalamak cok gereksiz 😅
O kadar para verip de internetteki alternatif programlarmış , uygulamalarmış, çözümlermiş, niye uğraşayım. O kadar para ver, bir de internette fellik fellik program ara. Boş işler. Siz paranızla rezil olmak istiyorsanız, alıp kullanabilirsiniz. Param var ama bunun gibi bir saçmalığa verecek param yok. Siz yolunmuş tavuk yerine koyulmak istiyorsanız, alıp kullanın. Kapitalistlerin sevdiği tipler.

Geri
Yukarı