Apple Watch Nike Seri 7 vs Apple Watch SE 2022

Arkadaşlar bu kadar münakaşaya gerek yoktu :) Watch 7 Nike modeli sipariş ettim bile.
Munakasa derken fikir alisverisi diyelim, yazarken duygular pek yansimiyor olabilir :) Yorumunu bekliyor olacagim, bir dahaki ay muhtemelen ben de siparis verecegim.

Hangi model alacaksınız? Bence elinizi çabuk tutun, gelecek aya bırakmayın. Malum dolar fırlayacak gibi duruyor.
Watch 7 45 MM planliyorum, ise gore Watch 8 45 MM'e cikabilirim. Maalesef telefonu upgrade ettim, para kalmadi 🤣

Watch 7 45 MM planliyorum, ise gore Watch 8 45 MM'e cikabilirim. Maalesef telefonu upgrade ettim, para kalmadi 🤣
Ben de saat almak için 14 pro max yerine 14 pro almak durumunda kaldım. Tam sınırdayım. Borçlanmayı sevmiyorum. Ama watch 8 çelik kasa + çelik kordon çok iyi duruyor. Özellikle kömür renk süper. Bir de bu saatleri şarj etmek için iphoneun 20w şarj aleti kullanılır mı acaba?

Ben de saat almak için 14 pro max yerine 14 pro almak durumunda kaldım. Tam sınırdayım. Borçlanmayı sevmiyorum. Ama watch 8 çelik kasa + çelik kordon çok iyi duruyor. Özellikle kömür renk süper. Bir de bu saatleri şarj etmek için iphoneun 20w şarj aleti kullanılır mı acaba?
Kullanilir evet, sikinti cikmaz. Hayirli olsun simdiden :)

Yeni konular

Geri
Yukarı