Apple Watch seri 3 alınır mı?

Charizard

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an iPhone X kullanmaktayım ve buna akıllı saat almak istiyorum. En uygun şu an bunu buldum alınır mı? Nasıl sizce?

Evet akıllı saat olarak iPhone ile muhteşem çalışıyor, alınır.

Uygun bir fiyata sahip ama depolama alanı sıkıntısı yaşayabilirsiniz. watchOS güncellemeleri yaparken birçok kullanıcı sıkıntı yaşıyor. 32 GB depolamaya sahip olan SE'ye odaklanırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Evet akıllı saat olarak iPhone ile muhteşem çalışıyor, alınır.

Uygun bir fiyata sahip ama depolama alanı sıkıntısı yaşayabilirsiniz. watchOS güncellemeleri yaparken birçok kullanıcı sıkıntı yaşıyor. 32 GB depolamaya sahip olan SE'ye odaklanırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.
Ama günlük hayattaki işleri yapma, telefondaki fotoğraflara bakma vs. anlamında işe yarar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Charizard İkinci el olarak 4 almanın hiçbir mantığı yok. 3'ün 4'ten çok daha mantıklı olduğunu düşünüyorum ki sanırım Apple da böyle düşündüğünden şu anda 4'ü değil de 3'ü satıyor. Aralarında fazla fark yok, ikinci el 4 almaya değmez.

Fakat sağlam bir ikinci el SE alınabilir.

@Charizard ikinci el olarak 4 almanın hiçbir mantığı yok. 3'ün 4'ten çok daha mantıklı olduğunu düşünüyorum ki sanırım Apple da böyle düşündüğünden şu anda 4'ü değil de 3'ü satıyor. Aralarında fazla fark yok, ikinci el 4 almaya değmez.

Fakat sağlam bir ikinci el SE alınabilir.

@Charizard temiz ikinci el SE'yi tercih ederdim.

SE çok bulamadım ama 4 var. Speedtest'lerde 3 ile 4 arasında biraz fark var ondan dolayı arada kaldım.

Speedtest'lerde 3 ile 4 arasında biraz fark var ondan dolayı arada kaldım.
Emin ol aradaki fiyat farkına değecek bir fark değil. SE bulabilirsen güzel olur ama şu anda fazla satan olduğunu düşünmüyorum. 4, kötü bir model değil ama aradaki fark 3'le aşırı fazla değil.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı