Apple Watch series 1 alınır mı?

SngrBob

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı : GeForce GTX 1650 4GB
İşlemci : AMD Ryzen 5 5600h
Ram : 32GB 3200Mhz DDR4
SSD : 1TB M.2 SSD
Merhaba. iPhone SE 2022 kullanıyorum. Apple Watch series 1 alsam sizce sorunsuz uyumlu bir şekilde çalışır mı ve bu yılda almak mantıklı mı? Apple Watch almak istiyorum fakat üst modellerin fiyatı uçmuş durumda.

Aksesuar olarak ve saati öğrenmek amaçlı alabilirsiniz. Akıllı saat özelliklerinin çoğundan sağlıklı bir şekilde yararlanamazsınız. 3. nesil bile artık alınmamalı derken 1. nesili düşünemiyorum.

Onun yerine Xiaomi Mi Band 7 alın daha iyi. Series 1 çok çok geride kaldı. Eşimde series 3 var, o bile artık güç bela kullanılabilirliğini koruyor.

S3'den düşüğünü kullanma. Arkadaşım S2 ve S3 kullandı. Bende S3 ve S4 kullandım.
S3 iş görür fakat aşağısı iş görmez.

Aksesuar olarak ve saati öğrenmek amaçlı alabilirsiniz. Akıllı saat özelliklerinin çoğundan sağlıklı bir şekilde yararlanamazsınız. 3. nesil bile artık alınmamalı derken 1. nesili düşünemiyorum.
Genellikle saatin özelliklerini çok kullanmıyorum maximum yapıcağım şey saate bakmak aksesuar amaçlı alıyorum daha çok.

Onun yerine Xiaomi Mi Band 7 alın daha iyi. Series 1 çok çok geride kaldı. Eşimde series 3 var, o bile artık güç bela kullanılabilirliğini koruyor.
Mi band 6 kullanıyordum normalde fakat telefonla da uyumlu bir saat olsun istiyorum.

S3'den düşüğünü kullanma. Arkadaşım S2 ve S3 kullandı. Bende S3 ve S4 kullandım.
S3 iş görür fakat aşağısı iş görmez.
Normalde bundan almayı düşünüyordum fakat pahalı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı