Apple Watch series 2 alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Orijinal Apple Watch almayı düşünüyorum. Şu anda Honor band 5 kullanmaktayım. Çakma Apple Watch almayı düşünüyordum da zararı falan varmış. O riske de giremem. Bir akıllı saate de 1000 liradan fazla para veremem yani. Beklentim de çok yok. Çok kasmasın, Fitness'da bana yardımcı olsun, günlük adımımı falan saysın, iPhone ile ekosistem olsun, aramalar ve mesajlaşmalarım gözüksün, hatta saatten de konuşma yapabilme imkanım olursa iyi olsun. Beni de 1-2 yıl rahat idare ederse de çok iyi olur. Sizce bu isteklerimden dolayı ikinci el Apple Watch series 2 alınır mı? Veya da 1000 liraya Amerika'dan veya Almanya'dan Apple Watch series 3 alabilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Samsung Galaxy Watch active 2 kullanıyordum iPhone X e geçince yeterihce uyumlu olmadığından aynı fiyat bandına bir Apple Watch almaya karar verdim ve çok uygun fiyatlı bir Apple Watch 2 aldım sadece kasasında boya atmaları var ki bu benim için sorun değil kaplama yaptırmayı düşünüyorum kasma konusunda gelecek olursak 2016 yılında çıkmış bir saat için halen başarılı buluyorum saat üzerinden konuşma GPS ve daha birçok özelliği de mevcut en güzeli iPhone ile tamamen uyumlu çalışması ama bütçen yeter ise 3 almanı öneririm seri 2 de pil sağlığına bakılmıyor o yüzden bir müddet kullanman gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı