Apple Watch series 7 almak mı, series 8 beklemek mi?

Süleyman Cem

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da kısaca belirttiğim gibi sizce Apple Watch series 7 alınır mı? Yoksa 8'i beklemeli miyim? Çünkü birkaç ay içerisinde tanıtılacak. Hem tasarımsal hem de yazılımsal geliştirmelere, değişikliklere gidilecekmiş. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi sosyaller diliyorum.

Hocam açıkçası series 8'i beklemek mantıklı değil çok büyük bir fark olacağını düşünüyorum çünkü aynısı series 6 ile 7 arasında çok bir fark yoktu onun gibi düşünün bir de bu devirde Apple Wacth'a 9.000₺ vermektense Apple'dan daha iy modeller bulacağınızı düşünüyorum ama sizin tercihiniz.

Series 6 ile 7 arasında ekran farkı var. Ekrandan dolayı da artık Series 6 ve alt modellerine yeni saat yüzleri daha az gelecek. Tıpkı Series 3'den 4'e geçişte olduğundaki gibi. Bence Series 8 beklenmeli. Zaten az kaldı Eylül etkinliğinde duyurulacaktır elbet.

Hocam açıkçası series 8'i beklemek mantıklı değil çok büyük bir fark olacağını düşünüyorum çünkü aynısı series 6 ile 7 arasında çok bir fark yoktu onun gibi düşünün bir de bu devirde Apple Wacth'a 9.000₺ vermektense Apple'dan daha iy modeller bulacağınızı düşünüyorum ama sizin tercihiniz.
Öncelikle tavsiyen için teşekkürler. Birçok teknoloji kanallarında 8. Serinin ateş ölçer tansiyon ölçer gibi özellikler ile gelebileceği söyleniyor. Hem tasarımsal yönden yeni iPhone modellerine benzeyeceği söyleniyor. Yani köşeli tasarımlara. Eğer gerçekten bu özelliklerde gelirse almayı düşünürüm. Ama şöyle bir kararsızlığım var. 3 ay çıkmasını bekledikten sonra istediğim gibi olmazsa 7 arasında pek fark olmazsa boşu boşuna beklemiş olacağım ve git gide 7 serisi de zamlanıyor. Biraz kararsız kaldım açıkçası.

Series 6 ile 7 arasında ekran farkı var. Ekrandan dolayı da artık Series 6 ve alt modellerine yeni saat yüzleri daha az gelecek. Tıpkı Series 3'den 4'e geçişte olduğundaki gibi. Bence Series 8 beklenmeli. Zaten az kaldı Eylül etkinliğinde duyurulacaktır elbet.
Beklemek bir tık daha yakın geldi bana. 6 ve 7 arasında neredeyse fark yok gibi bu yüzden çok eleştiri de aldı aslında Apple. Bu sebeple 7 ve 8 arasında birçok fark koyacağını düşünüyorum. Bu yüzden beklemek bir tık daha yakın geldi.

series 7 45 mm kullanıyorum , ben olsam beklerdim tabi ülke durumundan fiyatların artabileceğini düşünmek gerek
Bende beklersem ve gerçekten 6 ve 7 de olduğu gibi çok fark olmazsa boşuna beklemiş olacağım bu yüzden biraz kararsız kalmıştım.

Son düzenleme:
Eğer bütçe sıkıntınız yoksa 8'i beklemek mantıklı birçok değişiklik geleceği belirtiliyor. Tasarım olarak çok fark görmesek de özellik olarak geleceği kesin gibi bir şey, kamera geleceği görüntülü konuşulabileceği de belirtiliyor. Açıkçası fiyat olarak oldukça uçuk bir şey geleceğini düşünüyorum o yüzden Watch 7 siparişi verdim 2 gün önce. Bana kalırsa normal hali 12 bin TL'den aşağı olmaz Cellular hali ise 20'den aşağı olmaz gibi geliyor. Çok fazla bence. Ama dediğim gibi bütçe sıkıntınız yoksa bekleyin.

Eğer bütçe sıkıntınız yoksa 8'i beklemek mantıklı birçok değişiklik geleceği belirtiliyor. Tasarım olarak çok fark görmesek de özellik olarak geleceği kesin gibi bir şey, kamera geleceği görüntülü konuşulabileceği de belirtiliyor. Açıkçası fiyat olarak oldukça uçuk bir şey geleceğini düşünüyorum o yüzden Watch 7 siparişi verdim 2 gün önce. Bana kalırsa normal hali 12 bin TL'den aşağı olmaz Cellular hali ise 20'den aşağı olmaz gibi geliyor. Çok fazla bence. Ama dediğim gibi bütçe sıkıntınız yoksa bekleyin.
Bütçem 10 bin TL. Daha da artıramam. Ben siparişi vermeye karar verdim. Şimdi vermezsem Eylül ayında 8 çıkana kadar 7 artmaya devam edecek diye düşünüyorum. 45mm almayı düşünüyorum ama siyah ve mavi arasında kaldım siz hangi rengini aldınız? Memnun kaldınız mı?

Normalde 8’i bekleyin derim ancak geçen vakitte zamlanacak bu cihazlar ondan dolayı suan alabiliyorsanız alabildiğiniz en iyisini (yani 7. nesli) alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı