Apple Watch Ultra telefona bağlanmıyor

Furkan_sss

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte RTX 3060 TI Gaming OC
GIGABYTE H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart
Intel i3-12100F Dört Çekirdek 3.30 GHz İşlemci
G.Skill (2x8GB) Ripjaws V Gaming Serisi 3200 MHz
Arkadaşlar saatler önce Apple Watch Ultra aldım. Şu an telefonuma bağlayamıyorum.
Apple sitesinde yazan her şeyi uyguladım. Fakat bir şey değişmedi.

Tam olarak nasıl bağlayamıyorsunuz hocam? Apple Watch uygulamasına girip bir Apple Watch ile eşle seçeneğini kullandınız mı? Bir hata mı alıyorsunuz?

Tam olarak nasıl bağlayamıyorsunuz hocam? Apple Watch uygulamasına girip bir Apple Watch ile eşle seçeneğini kullandınız mı? Bir hata mı alıyorsunuz?

Cihazı tara yaptığında tarıyor ama bir şey bulamıyor.
Farklı bir program ile denedim fakat yine olmadı.
QR ile denediğimde kabul etmedi.

Nereden aldınız? Orijinal mi?

Hediye olarak gelmişti aslında.

Yüksek ihtimalle replika.
saatin ayarlarından Bluetooth açık olduğuna enin olun telefonun Bluetooth ayarlarından bağlanın daha sonra saatin uygulamasını yükleyip kişiselleştirebilirsin.
Uygulamayı yüklemek için kitapçığında veya kutusunda vs QR kodu vardır kamera ile okutup ilgili bağlantıya yönlendirir yüklemek için.

Saatin kutusunu kitapçığını vs resimlerini paylaşır mısın anlayama çalışalım.

Yalnızca saatin ekranını telefonun kamerasına göstermeniz gerekiyor bağlantı için. Saatiniz orijinal değil sanırım.

Replikadır yoksa hemen bağlanır. Bluetooth sekmesine girince orada görünüyor mu? Görünüyorsa adı ne? Kutusunun ve cihazın fotoğraflarını atar mısın?

Yalnızca saatin ekranını telefonun kamerasına göstermeniz gerekiyor bağlantı için. Saatiniz orijinal değil sanırım.

Yüksek ihtimalle replika.
Saatin ayarlarından Bluetooth açık olduğuna enin olun telefonun Bluetooth ayarlarından bağlanın daha sonra saatin uygulamasını yükleyip kişiselleştirebilirsin.
Uygulamayı yüklemek için kitapçığında veya kutusunda vs QR kodu vardır kamera ile okutup ilgili bağlantıya yönlendirir yüklemek için.

Saatin kutusunu kitapçığını vs resimlerini paylaşır mısın anlayama çalışalım.

Bugün Apple teknik servisine gittim saatin replika olduğunu öğrendim
Yardımınız için teşekkürler.

Aldım demek ile hediye arasındaki fark.
Şunu kardeşim veya abim vs yapsa bana şaplağa yemişti ensesine. 😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı