Apple Watch watchos 8 assistivetouch özelliği

Heisenberg95

Centipat
Herkese selamlar. Arkadaşlar Apple Watch series 6 kullanıcısıyım ve watchos 8 güncellemesini yaptıktan sonra ayarlarda assistive touch özelliğini fark ettim, dokunmadan saatin kontrol edilmesini sağlıyor. Fakat hiçbir kanalda bunun incelemesini bulamadım. Bence güzel bir video önerisi olabilir. 😄 @Emin Çıtak abi ne dersin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. Arkadaşlar Apple Watch series 6 kullanıcısıyım ve watchos 8 güncellemesini yaptıktan sonra ayarlarda assistive touch özelliğini fark ettim, dokunmadan saatin kontrol edilmesini sağlıyor. Fakat hiçbir kanalda bunun incelemesini bulamadım. Bence güzel bir video önerisi olabilir. 😄 @Emin Çıtak abi ne dersin?

Sosyal medya platformlarında görebilirsiniz hocam videosunu. Ek olarak el hareketleri ile kontrol ediyorsunuz mesela yumruğunuzu sıkarak vb. (ve evet farkındayım 1 yıl olmuş konu açılalı muhtemelen görmüşsünüzdür ama söyleyeyim dedim)

Sosyal medya platformlarında görebilirsiniz hocam videosunu. Ek olarak el hareketleri ile kontrol ediyorsunuz mesela yumruğunuzu sıkarak vb. (ve evet farkındayım 1 yıl olmuş konu açılalı muhtemelen görmüşsünüzdür ama söyleyeyim dedim)
Hocam nasıl çalıştığını biliyordum biraz geç yazdın ama olsun :D ben video için fikir vermek için açmıştım konuyu ama @Emin Çıtak hocam bakmadı :D

Geri
Yukarı