Çözüldü Apple Watch'da cellular ile GPS'in ne farkı var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben Apple Watch almak istiyorum ya "SE" ya da "series 8" almak istiyorum GPS +cellular alırsam daha pahalıya geliyor aradaki fark nedir anlamadım. Ve saatlere yeni bir hat takılıyor mu? Şimdiden teşekkür ederim hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cellular olanlarda e-sim tanımlanıyor telefonunuz yanınızda olmasa bile arama yapıp görüşebiliyorsunuz. Sadece GPS olan ile de görüşme yapılıyor ama telefonunuzun yanınızda olması lazım. Detaylı bilgi icin şu linke bakabilirsiniz.

Anladım yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Yani anladığım kadarıyla cellular alıp sadece saatten konusup SIM kartı taktırabiliriz ben böyle anladım yanlısım var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Yani anladığım kadarıyla cellular alıp sadece saatten konusup SIM kartı taktırabiliriz ben böyle anladım yanlısım var mı acaba?

Rica ederim, evet hocam doğru anlamışsiniz ama sadece SIM takmıyorsun eSIM tanımlıyorsunuz ve bu hizmeti su an icin sadece Turkcell destekliyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı