Apple'ın karttan para çekmesi

bibitmediniz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Merhaba dostlar, bugün 75 TL yükledim kartıma (ininal kart). Eve geldim alacağım şeyi aldım aynı şeyi bir de arkadaşıma alacaktım fakat para yok diye uyarı geldi. Kartın uygulamasına girdiğimde APPLE.COM/BILL adı altında 21.99TL kesildiğini gördüm. Hiçbir Apple cihazı kullanmıyorum, kartımı da N11, hb, Trendyol ve Steam harici sitelerde kullanmadım. Daha önce başıma gelmediği için soruyorum, ne yapmam gerekiyor? Kartımı mı kapatayım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba dostlar, bugün 75 TL yükledim kartıma (ininal kart). Eve geldim alacağım şeyi aldım aynı şeyi bir de arkadaşıma alacaktım fakat para yok diye uyarı geldi. Kartın uygulamasına girdiğimde APPLE.COM/BILL adı altında 21.99TL kesildiğini gördüm. Hiçbir Apple cihazı kullanmıyorum, kartımı da N11, hb, Trendyol ve Steam harici sitelerde kullanmadım. Daha önce başıma gelmediği için soruyorum, ne yapmam gerekiyor? Kartımı mı kapatayım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Apple üyeliğin yenilenmiş. Büyük ihtimalle daha önce Apple TV+ veya Music kullandın.

Apple hesabınızdan Satın Alınanlar kısmına bakarsanız neyin çektiğini görürsünüz veya Abonelikler kısmına bakın. Bazen deneme süresini iptal etmek unutulabiliyor.

Adam diyor ki Apple cihazı kullanmıyorum. Siz Apple hesabınıza bakın diyorsunuz. Okuduğunuzu anlama sorununuz mu var?
Siz değil ben dedim. Ayrıca tepki verecek olan konu sahibidir, sen değil. Görmedim arkadaşım, görseydim ona göre yazardım zaten. Başıma geldiği için aynısını yazdım.

Kart’ı kapatın. Markete gidip 5 TL’ye yenisini alın.

Öyle yapacağım teşekkür ederim.

Apple üyeliğin yenilenmiş. Büyük ihtimalle daha önce Apple TV+ veya Music kullandın.

Hayır hiçbir uygulamasında abonelik satın almadım, teşekkür ederim.

Apple hesabınızdan satın alınanlar kısmına bakarsanız neyin çektiğini görürsünüz veya abonelikler kısmına bakın. Bazen deneme süresini iptal etmek unutulabiliyor.

Hiç abonelik almadım fakat bakacağım şimdi teşekkür ederim.

Kartınızı kapattırın bence. Hiçbir Apple cihazı kullanmıyorsanız başka biri çekmiş olabilir.

Öyle yapacağım teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı