Apple'ın sitesindeki iPad kaçıncı nesil?

Feller757

Picopat
Yer
Giresun
iPad alacağımı bir konuda söylemiştim ama bugün internette dolaşırken başka bir sitede iPad 8.neslin Apple'ın sitesindeki gibi olmayıp normal fiyattan kat kat fazla olduğunu fark ettim ve depolama alanı falan her şeyi aynıydı. Ben de şüphelendim ve buraya başvurmak istedim. Bu linkteki iPad kaçıncı nesil?

xienion

Picopat
iPad alacağımı bir konuda söylemiştim ama bugün internette dolaşırken başka bir sitede iPad 8.neslin Apple'ın sitesindeki gibi olmayıp normal fiyattan kat kat fazla olduğunu fark ettim ve depolama alanı falan her şeyi aynıydı. Ben de şüphelendim ve buraya başvurmak istedim. Bu linkteki iPad kaçıncı nesil?

7. nesil.
Düzeltme: 7. nesile benzettim 8. nesilmiş özür dilerim.

Neytiri

Picopat

7 mi 8 mi bilmem ama Apple kendi mağazasından almayın. Kargoya verilme süresi vs çok uzun.

KS
Feller757

Feller757

Picopat
Yer
Giresun
Ha tamam teşekkür ederim ama kargo süresi olayı da kötüymüş. Sırf 2-3 günde gelsin diye en az 600 TL daha ekleyemem ama.

Yukarı