iPad nesil seçimi

omracr11

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ilk defa iPad alacağım ama hangi IPad'ı alacağıma karar veremedim. Okul için PDF'ler ve YouTube, Udemy kullanacağım ve genellikle film ve günlük kullanımlar yapacağım yani oyun oynamayı düşünmüyorum. Belki sadece Apple Arcade'dan FM oynayabilirim. Sizce 2. el iPad 9. nesil veya Air 4 mü almalıyım yoksa 10. nesil mi? 9. nesil alsam tasarım olarak bana eski bir cihaz gibi görünüyor. Sizce en az 3-4 yil beni idare eder mi? Ayrıca kalemde alacağım için uygun fiyatlı tableti seçmeye çalışıyorum.

iPad 10. nesil rahatlıkla size yeter.2. nesil iPad'i tam 8 yıl kullandım,şu anda da bu yazıyı iPad 8. nesilden yazıyorum.Bir iPad'i en az 5-6 yıl sorunsuz kullanırsınız.

iPad 9. nesil kullanıyorum, merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Benim en büyük sıkıntım tasarım maalesef, günümüze göre sizin de dediğiniz gibi eski kalıyor.

Peki ipad 9.nesil nasildir? 10.nesille arasında 3-4k fiyat farkı var bu farka değer mi?
Kesinlikle değer,daha yeni bir işlemci,daha iyi bir ekran ve en önemlisi tasarım değişikliğinden dolayı ben 10. nesli tercih ederdim.

iPad 9. nesil kullanıyorum, merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. Benim en büyük sıkıntım tasarım maalesef, günümüze göre sizin de dediğiniz gibi eski kalıyor.

Pil performansı ve ekran kalitesi nasıl? 64 GB yeterli olur mu?

Kesinlikle değer,daha yeni bir işlemci,daha iyi bir ekran ve en önemlisi tasarım değişikliğinden dolayı ben 10. nesli tercih ederdim.
evet bende en çok tasarım konusunda ipad 9 istemiyoum.Air 4 nasıl sizce özellik bakımından 10.nesile çok benziyor temiz ikinci el bulursam hangisi daha iyi olur?

7/24 düzenli kullanmadığım için pil hakkında bir şey diyemem fakat ekran kalitesi benim için gayet yeterli, tam parlaklık açınca daha güzel oluyor. Kendim de 64 GB kullanıyorum ve günlük kullanımda sıkıntı yaratmıyor. Oyun oynayan birisi değilim tabi.

evet bende en çok tasarım konusunda ipad 9 istemiyoum.Air 4 nasıl sizce özellik bakımından 10.nesile çok benziyor temiz ikinci el bulursam hangisi daha iyi olur?
iPad 10 alın,yazılım bakımından avantajlı olur en az 5 yıl güncel kalacak bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı