Apranax Plus Ağrı Kesicinin Etkisi Kaç Saattir?

Kardo yalan söyleyemem. Doktordan çıkışla 1 tane gömdüm. Midemde bir yanma oldu hafiften ama pek zararı olmadı.15 dakika sonra yemek yedikten sonra antibiyotik de içtim. İlacın etkisi 1 buçuk saat sürdü ya ... Araştırıyorum. En kuvvetli ağrı kesici falan yazıyor. Kafayı yiyeceğim. Dişim hâlâ ağrıyor. Az önce dayanamadım ve yine diclofram gömdüm. Hafif hafif geçmeye başladı. Uyumak istiyorum. Ağzımda dişim iltihap toplamış. Neyse iyi geceler.

Apranax tavsiye ettiğim bir ilaç değildir. Tavsiyem Doloreks'tir. Yazım hatası olabilir.

Ayrıca bir ilacın bir kişide etkisi 3 saat iken farklı bir insanda etkisi 2 saat olabilir. Ağrının durumuna göre de bu değişir. Yani sorunuzun bir cevabı yoktur.

Hocam doktora çıktım. Dişimin arkasını deldiler. İçinden irin çıktı. İğne yaptı. Şu anda dünyada benden rahatı yoktur. Bu arada doktora sorduğumda senin ağrını kesicek ilaç yok dedi. Şu anda rahatım.

Bilirim diş ağrısını. Toplam 9 dişimin porselen, (3 implantlı), sayısız dolgu ve kanallı olduğunu düşünürsek, bilmem normal zaten :) birkaç sene önce çok şiddetli ağrımıştı bir dişim. Diş ağrısı, dişten kulağa, boynuma ve çeneme vuruyordu. Bugüne kadarki diş ağrılarımın en beteri idi.

Hocam burnum zonluyordu ya. Şu anda rahattım. Allah razı olsun doktorlarımızdan.
Yaşım daha 18 ama ağzımda dış kalmadı 3 tane kovuk var. Ön dişlerim tavşan gibi ortası da delik. 10 yaşından beri her sene 1 dişimi kaybediyorum. Anlayacağınız bana erken yaşta vurdu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı