Apu A10 7850K İşlemci Uyumlu Ekran Kartı Önerisi

A10 7870K yı bekle. R9 serisiyle dual graphics yapılabiliyor diye biliyorum. Apu alma demişler arkadaşlar ama fx serisi işlemcilerle uyumlu olan anakartların maalesef pci express 3.0 slotu yok. A10 serisi yeni nesil. Stabil olacağını düşünüyorum. fx serisinin üst seviye işlemcileri 220w güç kullanumı söz konusu. onu kaldıracak anakartlar da hem az hem de biraz daha pahalı. Haricinde a10 serisi hakkında pek olumsuz bir şey duymadım. A10 7870k yeni bir ürün. Benim görüşüm yeni ürünlerin yazılımsal desteği genelde daha iyi ve sürekli yenileceği yönünde.

Not: a10 7870k nın R9 serisiyle dual graphich yapılabileceği konusunda emin değilim ona bir bakmak lazım. Böyle bir duyum aldım ne derece doğru bilmiyorum

tavsiyem MSI A88X-G45 gaming baktım iyi bir anakart bence

slm beyler işlemci özlliklerim bu GTX 960 almayı düşünüyorum 60 FPS + oyun performansı için sizin tavsiyeniz neler ?
  • AMD A10 7850k
  • GIGABYTE F2A68HM-DS2 Soket FM2+
  • 2x8 gb 1600 mhz gskill ram
  • Zalman z3 plus kasa
  • Zalman 600 w bronze 80+ psu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı