APU AMD sisteme NVIDIA ekran kartı takılırken nelere dikkat edilmeli?

FuryanD

Centipat
Daha fazla  
R5 5600G sistemim var sağ olsun 1 sene idare etti beni ve nihayet yarın RTX3050 ekran kartı takacağım DDU ile AMD yazılımını silmem yeterli olur mu? Kartı takınca APU kendiliginden iptal olur ve kendine ayırdığı 2 GB RAM iptal olur mu?

R5 5600G sistemim var sağ olsun 1 sene idare etti beni ve nihayet yarın RTX3050 ekran kartı takacağım DDU ile AMD yazılımını silmem yeterli olur mu? Kartı takınca APU kendiliginden iptal olur ve kendine ayırdığı 2 GB RAM iptal olur mu?
Sürücüleri kaldırıp yeni kartı takmanız yeterli olur. Ama önerim o paraya 3050 değil Rx 6600 alın.

Sürücüleri kaldırıp yeni kartı takmanız yeterli olur. Ama önerim o paraya 3050 değil RX 6600 alın.

Yok ben almayayım zaten aldım çoktan ve yakın arkadaşım aldı WattMan yüzünden iade etti ve hatalarla uğraşamam bana şans işi gibi geliyor amd.

Ve APU sistemde bile WattMan yedim nasıl güveneyim.

Yok ben almayayım zaten aldım çoktan ve yakın arkadaşım aldı WattMan yüzünden iade etti ve hatalarla uğraşamam bana şans işi gibi geliyor amd.

Ve APU sistemde bile WattMan yedim nasıl güveneyim.
Kendim kullanıyorum bir sorun yaşamadım şuana kadar. Sistemdeki bileşenlerle alakalı oluyor genelde Wattman. Psunuz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı