APU işlemci ile Crossfire yapmak

Battleship353

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir / Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Şu an Öğrenciyim ama Yazılım Mühendisi
Sisteme APU alıp AMD'nin APU ile kullanabileceğimiz ekran kartını taksam ne kadar performans yükselişi yaşarım? APU'nun içindeki dahili grafik belleği devre dışı bırakıp sadece işlemci görevi görmesi mümkün mü ?

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 250 veya R7 240 ile Dual Graphics modunda çalıştırıp oyunlarda bariz artış sağlayabilirsiniz. A10 7850K İçin geçerli.

Böyle bir şey yapacaksanız normal bir işlemci tercih edin. Artacak 200 liralık farkı alacağın ekran kartı bütçesine ekleyip daha iyi performanslı bir kart alabilirsin.

Anladığım kadar işlemciyi daha almamışsın. İşlemcide ki ekran kartını kullanmayacaksan FX serisinden işlemci seç bence.

Merhaba benim amd a10 7870k işlemcim var ve r7series dahili ekran kartı var ben bunu bilmeyerek yani çok anlamadığım için bide e7 370 2gb 256 bit bir ekran kartı aldım fakat 2 sini nasıl crossfire yapacağımı bilmiyorum üstüne üstlük r7 seriesi kullanıyor ve nasıl 370 e geçeceğimi bilmiyorum anlatabilecek biri varmı

@doggerdart yeni konu aç oradan ayrıntılı şekilde yardımcı olalım ama tek söyleyeceğim yanlış yapmışsın. O işlemci R7 240 ve R7 250 ile oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı