APU işlemci RAM hızını az kullanıyor

AloneWolf28

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde yeni indirdiğim driverda geziyordum ki ne fark ettim APU sistemim var RAM'lerim 3200MHz ama GPU yani APU bunu 1600 MHz olarak kullanıyor. Bundan performans kaybı yaşar mıyım ve fotosu burada nasıl düzeltirim ne kadar performans artışı yaşarım?

1voem0A9O8.png

APU sistemin VRAM'leri normal ramler oluyor zaten kanka.

Geçenlerde yeni indirdiğim driverda geziyordum ki ne fark ettim APU sistemim var RAM'lerim 3200MHz ama GPU yani APU bunu 1600 MHz olarak kullanıyor. Bundan performans kaybı yaşar mıyım ve fotosu burada nasıl düzeltirim ne kadar performans artışı yaşarım?

Eki Görüntüle 1646293
Görev yöneticisinden bellek kısmına gelip oradaki hızı kontrol et. Benim eski APU sistemde de bu ekranda normal hızın yarısı kadar gösteriyordu. Bir sebebi vardı bunun ama hatırlamıyorum. Performans olarak bir kaygın olmasın. Belleklerin aslında 3200Mhz olarak çalışıyor.

sa
APU sistemin VRAM'leri normal ramler oluyor zaten kanka.

Görev yöneticisinden bellek kısmına gelip oradaki hızı kontrol et. Benim eski APU sistemde de bu ekranda normal hızın yarısı kadar gösteriyordu. Bir sebebi vardı bunun ama hatırlamıyorum. Performans olarak bir kaygın olmasın. Belleklerin aslında 3200Mhz olarak çalışıyor
sağol reis 3200 mhz yazıyor

Geri
Yukarı