APU işlemciler VGA monitöre görüntü veriyor mu?

Şahin Kahraman

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben APU sistem aldım. Benim monitörüm HP W1907V ve VGA girişi var sadece, aldığım sistemin anakartında VGA var ama Ryzen 3 2200G VGA görüntü veriyor mu? Net bir bilgi bulamadım ya da ben düzgün yazmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Şahin Kahraman Harici bir ekran kartı takmadığınız sürece, idare eder. Fazla yüke bindirmeyin o PSU'yu, dengesiz güç çıkışı olabilir ve gereken akımı sağlayamayabilir. Geçici olarak kullanabilirsiniz.
Ekran kartı zaten takmam 2 3 ay idare etsin yeter zaten oynayacağım oyunlar belli apex, lol cs falan
@Şahin Kahraman Harici bir ekran kartı takmadığınız sürece, idare eder. Fazla yüke bindirmeyin o PSU'yu, dengesiz güç çıkışı olabilir ve gereken akımı sağlayamayabilir. Geçici olarak kullanabilirsiniz.
Birde önereceğiniz fp 80+ güç kaynağı hangisi olur

Son düzenleme:
Teşekkür ederim dün bir arkadaşta mesaj attı oda kullanıyormuş resim vs attı aklıma bir şey daha takıldı fazla anlamam bilgisayardan falan, sistem şöyle işlemci yukarıda yazdım zaten anakart B450 MK Prime, 2x8 RAM, 240 SSD 500GB HDD, bir de 19inçlik LCD bir monitör PSU olarak da 400 Watt hiper marka PSU var besler değil mi sonradan yeni bir PSU alacağım 2 ay sonra falanda 2 3 ay bir sorun yaşatmaz herhalde.

Hiper gibi markalara gitmeyin Xigmatek Zalman Corsair gibi markalara yönelin sonucu çok farkedeceksiniz.

MSI A320M Pro VD Plus.

Bende aynı bileşenleri alacamda ilk görüntü vermeme gibi sorun oldu mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı