APU işlemcilerle mining yapılabilir mi?

Arkadaşlar APU'larda grafik biriminin çekirdeği render hızı vb. daha fazla ve RAM atama kısmını BIOS'tan kontrol edilibiliyor sana tavsiyem Ethereum madenciliğine kalkışırsan şak diye girer.
Fakat diğer coin türlerini deneyebilirsin
Benim bu konu hakkındaki bir sorum var CPU mining gibi APU'daki GPU ile yapılabilecek fakat verimi az olan bir mining var mı?

Evet biliyorum yüksek MHz ve düşük CL belleklere, OC yapacak anakarta ve OC yapacağımız için iyi bir hava ya da sıvı soğutmaya sahip olmanın ekran kartından daha maliyetli olabileceğini düşünürsek, APU işlemci ile mining yapılabilir mi? Bellek miktarı ve hızı olarak RAM'ler kullanılacağından, dolaylı yoldan RAM ile mining yapılabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir videoyu ilk defa görüyorum ilginiz için teşekkürler.
GPU'ya bir zararı olur mu peki (ömrünü kısaltacağını biliyorum)Intel Xeon E3-1225 V5 işlemcim var.
Grafik karı Intel HD Graphics P530 kötü değil CoD WW2 Battlefield 1 gibi oyunları oynadım.
Sizi yormak istemem fakat cevaplarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Konu hortlamış ama söyleyeyim. Bahsettiğim CPU ile mining yapılır mı değil. Sorum, APU grafik birimi ile RAM kullanılarak mining yapılır mı idi :)

Böyle bir videoyu ilk defa görüyorum ilginiz için teşekkürler.
GPU'ya bir zararı olur mu peki (ömrünü kısaltacağını biliyorum)Intel Xeon E3-1225 V5 işlemcim var.
Grafik karı Intel HD Graphics P530 kötü değil CoD WW2 Battlefield 1 gibi oyunları oynadım.
Sizi yormak istemem fakat cevaplarsanız sevinirim.

Bende normal PC ETH da bununla i5 laptopu bağladım dizi web için kullanırken CPU ada mining yapıyorum biriksin.

Konu hortlamış ama söyleyeyim. Bahsettiğim CPU ile mining yapılır mı değil. Sorum, APU grafik birimi ile RAM kullanılarak mining yapılır mı idi :)

Video daki dk 2.10'a bakarsanız sadece CPU yapılmıyor GPU da var deneseniz belki ada kazar.

Kusura bakmayın Binance cüzdan kodunu girdiğimde geçersiz sayıp kontrol etmemi söylüyor yardım eder misiniz?

Nasıl yardım edeceğimi bilmiyorum video 3 adım var dosya indir cüzdan no gir starta bas bu kadar videoyu izleyerek yaptım. Spot cüzdana girip ada yazıp yatırmayı tıklayacaksınız sonra orada hazır buton var kopyala yapıştır bu kadar bunları yaparsanız sorun çıkmaz.

Nasıl yardım edeceğimi bilmiyorum video 3 adım var dosya indir cüzdan no gir starta bas bu kadar videoyu izleyerek yaptım. Spot cüzdana girip ada yazıp yatırmayı tıklayacaksınız sonra orada hazır buton var kopyala yapıştır bu kadar bunları yaparsanız sorun çıkmaz.

Yapıyorum fakat olmuyor ada cüzdan no sunu kabul etmiyor diğerlerini denedim ama ada olmuyor nedense.

Yeni konular

Geri
Yukarı