İşlemci ile mining yapılabilir mi?

Raptoreum kazabilirsiniz, ne kadar yüksek Thread'e sahip bir işlemciniz varsa geliriniz de o kadar yüksek olur diyebiliriz kaba tabirle. 2100 ile kazılabileceğine ya da kazılsa bile bir şey kazandırabileceğine hiç inancım yok yalnız.

Bu algo için en karlı CPU'lar şu anda 3900X, 3950X, 5900X, 5950X. Alacağınız fiyata göre bunlardan biri tercih edilebilir.

hocam ben dünden itibaren kazmaya başladım ryzen 5 3600 ile

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şu videoyu izleyerek yaptım. sizde yapabilirsiniz ancak o işlemci ile kâr edemezsiniz tersine zarar edersiniz.

Raptoreum Mining Hashrate Calculator

buradan da işlemci ne kadar kazıyor ortalama olarak ne kadar kar elde ediliyor onu hesaplayabilirsiniz

Ben raptoreum kazdım kısa süre sonra haven coin kazmaya devam ettim halende ediyorum. Bu coin işlemci ile nasıl kazılır bugün yarın bir video hazırlayacağım. Benim işlemcim Ryzen 5 3600 bu işlemci üzerinden anlatmayı düşünüyorum. Haven coinde işlemci L3 belleği çok önemli. Senin işlemci bu işler için zayıf görünüyor. Kazım yaparsın belki ama kar olayı üzebilir.

Ben raptoreum kazdım kısa süre sonra haven coin kazmaya devam ettim halende ediyorum. Bu coin işlemci ile nasıl kazılır bugün yarın bir video hazırlayacağım. Benim işlemcim Ryzen 5 3600 bu işlemci üzerinden anlatmayı düşünüyorum. Haven coinde işlemci L3 belleği çok önemli. Senin işlemci bu işler için zayıf görünüyor. Kazım yaparsın belki ama kar olayı üzebilir.

Anlattığın zaman konu üzerinden bana videosuu atar mısın?

Geri
Yukarı