APU Laptopta Çift Kanal RAM ile Performans Artışı Olur mu?

Turan Akıncı

Hectopat
Merhabalar, şu an leaptop kullaniyorum. İşlemcim AMD A10 5745M 8610G APU, tek kanal 1600 MHz 8 GB DDR3 RAM takılı, harici R7 M.260 var. Grafik sürücüleri ortak Catalyst 15.7.1 sürümünü kullaniyorum. Performans arttırmak için çift kanal 8+8 RAM taksam 1600 MHz performans artışı görür müyüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartımın desteklememesi ve benim için gereksiz olduğu için satabilirim. Elime daha yeni geçti, yani çıkma RAM. Garanti, kutu veya fatura falan yok.

Edit : Elimde bulunan Elixir RAM, 1600 MHZ değerinde ve CL 11. Bütçeniz nedir RAM için ?

Anakartımın desteklememesi ve benim için gereksiz olduğu için satabilirim. Elime daha yeni geçti, yani çıkma RAM. Garanti, kutu veya fatura falan yok.

Edit : Elimde bulunan Elixir RAM, 1600 MHZ değerinde ve CL 11. Bütçeniz nedir RAM için ?
Aliexpress'ten 140₺'ye almayı düşünüyordum. Daha uygun yaparsanız iyi olur.

Sağolun ilginiz için, Aliexpress'i tercih edeceğim.
Bir şey değil. Alım yaptıktan sonra sorunsuz ise beni etiketleyebilir misiniz ? İnstagram hesabım enes.wtp, Çin üzerinden alış veriş yapmadım ve yeni bir mini PC projem var, bu yüzden RAM ihtiyacımı gidermek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı