APU sistem alınır mı?

GTX750 Ti almayı düşünüyorum uyarsa direkt alacağım.

750 Ti'ye değmez. Güç olarak hemen hemen aynılar alınırsa 1060 ve üstü bir şey lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

5k bütçem var APU sistem için APU almaya değer mi yoksa Intel i5 işlemcili bir sistem mi daha çok oyun performansı verir aydınlatır mısınız?
Sıfır istiyorsanız APU toplamak şart.

GTX750 Ti almayı düşünüyorum uyarsa direkt alacağım.
750 Ti mantıksız. Sıfır bulamazsınız ve performansı da o kadar iyi değil. APU hem güncellik hem de performans açısından daha iyi olur.

750 Ti'ye değmez. Güç olarak hemen hemen aynılar alınırsa 1060 ve üstü bir şey lazım.

Bütçem yeter mi bilmiyorum 2.el bulursam GTX1050 falan yapışırım hocam.
750 Ti mantıksız. Sıfır bulamazsınız ve performansı da o kadar iyi değil. APU hem güncellik hem de performans açısından daha iyi olur.

Anladım hocam ben oyun için alacağım sistemi 2.el GTX 1050 bulursam almak mantıklı mı?

Bütçem yeter mi bilmiyorum 2.el bulursam GTX1050 falan yapışırım hocam.

Anladım hocam ben oyun için alacağım sistemi 2.el GTX 1050 bulursam almak mantıklı mı?
Halen daha APU öneririm.

O kadar iyi yanı APU sistem öyle mi?
1050 Ti bulabilirseniz temiz olabilir. Fakat ikinci ele bulaşmaktansa sıfır APU alıp birkaç FPS kaybını göze almak daha mantıklı.

Geri
Yukarı