APU sistem almak mantıklı mı?

Ben sipariş verdim şu an için en doğru karar yaza doğru 1660 la çok güzel bir PC olacaktır.

O işlemcinin darboğaz yapmadan adam akıllı besleyebileceği tek ekran kartı GTX 1650 Super. GTX 1660 ile kullanıldığında bile darboğaz yaparken ne RTX 2060'ı?
Yukarıdaki arkadaş ironi yapmış
HANİ RTX 3090 bile Kaldırır lan gibi

Kanka dediğin işlemci aşırı eski bir işlemci, şu an ben onu laptopum da kullanıyorum ve bilgisayar hala stabil, önceden kasmadan açıp şimdi kasan hiçbir oyun yok ve ayrıca laptopum 5-6 senelik zaten A8 6410'dan bir şey bekleyemezsin.

ben de r5 3400g 16gb dual channel ram düşünüyorum ama yaklaşık aynı fiyata r3 3100 rx 550 8gb ram sistem de var hangisi daha mantıklı?

Alınabilir Vega 11 kağıt üstünde 1050'den biraz kötü olsa da oyun konusunda GTX 750 Ti seviyesinde bir kart. İleride GTX 1660S'e kadar takılabilir. 1660S ve üstü darboğaz yapacaktır.

Yeni konu açmanız daha mantıklı olurdu. Sorunuza gelirsek RX 550 eski bir kart tavsiye etmiyorum. R5 3400G'li sistem alıp ileride ekran kartı takviyesi yaparsınız.

Ben de R5 3400G 16 GB Dual Channel RAM düşünüyorum ama yaklaşık aynı fiyata R3 3100 RX 550 8 GB RAM sistem de var hangisi daha mantıklı?

Yanlışsam düzeltin APU sistemler RAM ne kadar yüksekse belirli seviyede performans artışı gösteriyor. 8 GB RAM yerine 16 olsa dsha iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…