APU Sistem Düşük RAM Frekansı Sorunu

Makaleler
2
Corsair 4GB 1600MHz RAM var 2 adet. 1600MHz CL9 default ayarları. Ben bunu APU kullandığım için CL11 2133MHz'e çektim. Ama 1333MHz'e düştü. Default ayarlara geri döndürsem de yine 1333MHz çalışıyor kaldı öyle. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Agab Agabseveroğulları Eveeet geldik Forum DH üyelerinden birine. Güzel kardeşim APU'da maksimum performans için 2400 kullanman gerekiyor öğretmediler mi sana bunu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Agab Agabseveroğulları Eveeet geldik Forum DH üyelerinden birine. Güzel kardeşim APU'da maksimum performans için 2400 kullanman gerekiyor öğretmediler mi sana bunu ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sevgili kardeşim. Ben bir soru sordum bunu düzelmek ile ilgili sen yeni RAM al diyorsun. Parasını veriyorsan alayım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı