APU sistem farkları nedir ve alınır mı?

Umut126

Decapat
Daha fazla  
Şu an bütçem çok pahalı sistemlere yetmediği için merakımdan soruyorum. Sizce APU sistem alınır mı? Alınırsa da nasıl bir sistem almak gerekir?

Şu an bütçem çok pahalı sistemlere yetmediği için merakımdan soruyorum. Sizce APU sistem alınır mı? Alınırsa da nasıl bir sistem almak gerekir?

Hocam şu anki durumlar belli ekran kartları uçmuş durumda bana sorarsanız alınır ki bende almayı düşünüyorum alırken dikkat etmen gereken tek şey RAM'ların çift kanal ve yüksek MHz değerkerine sahip olmasıdır.

APU'suna göre değişir ama bütçen yoksa APU iyi bir tercih bence.

APU'suna göre değişir? Ne demek istediğinizi anlamadım biraz daha derine iner misiniz?
Hocam şu anki durumlar belli ekran kartları uçmuş durumda bana sorarsanız alınır ki bende almayı düşünüyorum alırken dikkat etmen gereken tek şey RAM'ların çift kanal ve yüksek MHz değerkerine sahip olmasıdır.

Sistem önerme şansınız var mı? Teşekkür ederim APU sistemi tam olarak bilmiyorum açıkçası daha 1 hafta önce öğrendim ama bütçem az olduğu için arkadaşlarım bunu tavsiye ettiler. Bir de bir sorum daha olacak APU sisteme sonradan ekran kartı takılabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı