APU sistem mi düşük seviye ekran kartlı sistem mi?

Emin misin? Grafik birimi olarak 3400G daha iyi. Lakin işlem gücü? Hiçbir şey bilmiyorsun, yorum yapıp milleti yanlış yönlendirme. Bravo.
Evet, ben hiçbir şey bilmiyorum, ve sen herşeyi biliyorsun. Tamam sen haklısın o zaman.

Bu videodan bile görebilirsin nasıl bir hayal kırıklığı olduğunu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, ben hiçbir şey bilmiyorum, ve sen her şeyi biliyorsun. Tamam sen haklısın o zaman.

Bu videodan bile görebilirsin nasıl bir hayal kırıklığı olduğunu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben zaten grafik birimi olarak 3400G'nin daha iyi olduğunu söyledim. Ben ne yazmışım. 4350G al ileride ekran kartı alırsın dedim. Geleceğe yatırım yapmak kötümü oldu şimdi. İşlem gücü olarak daha iyi değimli 4350G 3400G'den?

Bence APU sistem çünkü AMD tarafında hem işlemciyi anakart değiştirmeden yükseltebilme imkanı hem giriş seviyede yüksek performansı var. Ayrıca 4K kullanacağınız için APU işlemciyi değiştirmeden RTX 3070 ekran kartı taksanız sisteme bir darboğaz olacağını sanmıyorum. Ama 2K ve 1080p'de kesinlikle olur.
Edit: Başlıkta 4K çözünürlük için yazmışsın sandım bütçe 4000 TL imiş neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı