APU sistem toplayanlar bu konu altında birleşiyor

VX Plus kaliteli bir PSU zaten, ne sorununu gördünüz ki?
VX Plus kaliteli bir PSU değil. Aldığıma pişmanım ben. Şu sistemi topladıktan sonra elektrik faturasında ciddi bir artış oldu. Sertifikalı bir PSU şart. Sertifikası dışında da kalitesiz bir PSU. Alınmaz da demiyorum sizin bütçeniz çok kısıtlıydı aldınız. Benim de bütçem çok kısıtlıydı ben de aldım. Zaten fiyatı çok artmış.

VX Plus kaliteli bir PSU değil. Aldığıma pişmanım ben. Şu sistemi topladıktan sonra elektrik faturasında ciddi bir artış oldu. Sertifikalı bir PSU şart. Sertifikası dışında da kalitesiz bir PSU. Alınmaz da demiyorum sizin bütçeniz çok kısıtlıydı aldınız. Benim de bütçem çok kısıtlıydı ben de aldım. Zaten fiyatı çok artmış.
APU sistemler için ideal bir PSU. Zaten yüksek bütçeli sistem toplayacaksan tabii ki de
Ayrıca kalitesiz de değil dostum bu kadar gömmene gerek yok. 400W olanı kullanıyorum ve herşey gayet iyi. Elektrik faturamda da sorun yaşamadım. Hiç ses çıkarmıyor bide. Utanmasan Hadron ile bir tutacaksın hocam :)

Geri
Yukarı