APU sistemde V-Sync nasıl kapatılır?

urn4ga

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B450-M-A PRO MAX, CPU: AMD Ryzen 3 3200G, GPU: MSI GTX 1650 LP OC 4GB, RAM: HyperX Fury Black 8x2GB 3600MHZ RGB, PSU: Corsair TX650M Kasa: Everest Crystal, Termal Macun: Arctic MX-4
Meslek
Öğrenci, yarı zamanlı grafiker ve developer
RAM
Hyperx Fury Beast 3600mhz ddr4 rgb
SSD veya HDD modeli
Wd green 480 m2
Anakart
Msi b450m a pro max
İşlemci
R3 3200g
Normalde RX 570 ile kullandığım sistemde şu an ekran kartı garantide olduğu için APU üzerinden oynuyorum. CS:GO Max ayarlarda 60FPS sabit veriyor. Ekranı da HDMI ile görüntü vermediği için DVI ile bağlamak zorunda kaldım 60Hz üstüne çıkamıyorum 1080p de. Sadece CS:GO değil. Başka oyunlarda da Max 60FPS alıyorum.

RX 570'in sürücülerini tamamen kaldırıp R3 3200G'nin sürücülerini kurdunuz mu?
Normalde görüntü alabilmeniz gerek HDMI'dan.
Monitör ayarlarına da bir bakar mısınız? Bazı monitör ayarlarında görüntü alma seçenekleri olabiliyor.

Son düzenleme:
RX 570'in sürücülerini tamamen kaldırıp R3 3200G'nin sürücülerini kurdunuz mu?
Normalde görüntü alabilmeniz gerek HDMI'dan.
Monitör ayarlarına da bir bakar mısınız? Bazı monitör ayarlarında görüntü alma seçenekleri olabiliyor.

570'in sürücüleri şu an aktif değiller zaten. Monitör ayarlarından HDMI seçtiğimde alamıyorum. İşlemci sürücüleri kuruluydu kontrol edip döneceğim. 570le beraber kurulan Radeon Software kurulu değilmiş şu an. Sanırım bundan kaynaklı.
Bir düzeltme daha adrenalin Edition kurulu şu an.

Ufak bir detayı kaçırıyor olabiliriz ama aklıma gelen bir şey yok.

Ekran kartının gelmesi uzun sürecekse ben AMD ile alakalı ne var ne yok her şeyi DDU ile kaldırırdım her ihtimale karşı. Daha sonra güncel entegre grafik sürücülerini kurardım işlemcinin.

Ekran kartının gelmesi uzun sürecekse ben AMD ile alakalı ne var ne yok her şeyi DDU ile kaldırırdım her ihtimale karşı. Daha sonra güncel entegre grafik sürücülerini kurardım işlemcinin.

Şu an sitedeki adrenalin Edition'u indiriyorum. Zaten kurulu olduğu için Update'ler diye düşünüyorum. DDU ile kaldırmama gerek var mı şu an?

5 adet yonga seti sürücüsü buldu yüklenmesi gereken. Ayrıca son sürüm 23.5.2 adrenalin kurulumu yapıyor.

@EgeN7 hocam driverları kurdum fakat çözüm alamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı