APU Sisteme Ekran Kartı

• Konuyu başlatan CanFakedead
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B
C

CanFakedead

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar;
Başlıkta Belirttiğim Gibi, AMD A10 7850K APU sistem var Bu Sisteme Yaklaşık 2-3 ay sonra
ekran kartı kasa ve güç kaynağı alıcağım kararsısızım sizlerden yardım bekliyorum. Benim için önemli olan Battlefield4 ü sorunsuz yüksek kalite iyi FPS de oynatabilmek 8 GB DDR 3 2400 mhz RAM var,sizden Bana
Ekran Kartı
Kasa(güç kaynaklı da olabilir)(hangisi daha mantıklı ise)
Önermeniz.
Birde Alt başlık olarak Anakart' ım asus a88xm-a Bu anakartı değiştirmeme gerek varmı ? bana sıkıntı çıkarırmı soğutma gibi şeylerden yana Alabilceğim Anakart bu mantıklımı Şimdiden Teşekkürler.

www.vatanbilgisayar.com: Msi A88X-G45 Gaming Fm2+ Amd A88X Ddr3 2400Mhz(O.C) Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Bütçe = en fazla 1200-1300 tl yani belki 1500tlde olabilir :D 1200tl civarında olsa iyi olur

Bide yan olarak Almalımıyım Yani Alınca çok Fark edermi İşlemciyi de değiştirmem gerekirmi işlemci düşük kalırmı ?

Apucu alakasız bişey sorucam ama bende 7850k sistem kurucamda ram anakart seninkiyle aynı memnunmusun acaba ?
Yani evet hiç sıkıntı çıkmadı şu ana kadar

Bf4 demiştim :D

Arkadaşler Bana Battlefield 4 ü ultrada rahat ça oynacak bir ekran kartı ve bunun yanında kasa ile güç kaynağı ben bir kasa buldum www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar bu kasa nasıldır

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı