APU sisteme görüntü gelmiyor

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler. Yeni bir APU sistem topladım. Şu anda her şeyi tamam fakat görüntü alamıyorum monitörden. Güç düğmesine basıyorum kasanın fanlar ve RGB'ler çalışıyor fakat bu kadar. Monitörden görüntü alamıyorum USB'leri takılı olmasına rağmen farenin ışığı yanmıyor. Kablolamada bir eksiklik mi var acaba, sorun nedir tam olarak? İstediğiniz bir resim olursa atabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi günler. Yeni bir APU sistem topladım. Şu anda her şeyi tamam fakat görüntü alamıyorum monitörden. Güç düğmesine basıyorum kasanın fanlar ve RGB'ler çalışıyor fakat bu kadar. Monitörden görüntü alamıyorum USB'leri takılı olmasına rağmen farenin ışığı yanmıyor. Kablolamada bir eksiklik mi var acaba, sorun nedir tam olarak? İstediğiniz bir resim olursa atabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Görüntü kablosu nedir.

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız?

Sistem bu. Görüntü kablosu ise HDMI HDMI iki tarafı.
PSU'dan yeterli güç çekemiyor olabilir, farklı bir PSU ile deneme imkanı varsa dener misiniz?
550W PSU var ekran kartsız bir sistem için yeterli olması gerek.

Dosya Ekleri

• IMG_20210910_135235.jpg
    IMG_20210910_135235.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_20210910_135216.jpg
    IMG_20210910_135216.jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 120
Daha eski nesil işlemci takmanız gerekli ki görüntü alıp biosu güncelleyebilin. Mevcut durumunuz da ya bilgisayarcı arayacaksınız ki AMD işlemci elinde tutan bulmak zor ya da anakartınızı bios güncelletmek üzere servise göndereceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı