APU sisteme uygun ekran kartı önerisi

PSU modelini ilk mesajımda belirtmiştim. Kiminiz 300W yeter diyor kiminiz 450W, birinizse hiçbiri yetmez diyor. Hepsiburada sitesinde Sapphire RX6600 minimum 500W demiş. Başta yetersiz geldiğini söylediğiniz için @Heimlich hocamın attığı MSI PSU modelini alacaktım.

O zaman PSU değiştirmeme gerek yok mu?

@Heimlich hocam @nexpugnable'ın mesajıne 👍 koymuşsunuz ama siz demiştiniz 450W yetmez diye kafam karıştı. 😀
Eki Görüntüle 1861078
Eki Görüntüle 1861079

Açıkçası AMD 500W diyor galiba ama ben Technopat'in videosunda 450W PSU ile yeterli calistigini soylendigini gormustum 300W yeter mi bilmiyorum.

PSU modelini ilk mesajımda belirtmiştim. Kiminiz 300W yeter diyor kiminiz 450W, birinizse hiçbiri yetmez diyor. Hepsiburada sitesinde Sapphire RX6600 minimum 500W demiş. Başta yetersiz geldiğini söylediğiniz için @Heimlich hocamın attığı MSI PSU modelini alacaktım.

O zaman PSU değiştirmeme gerek yok mu?

@Heimlich hocam @nexpugnable'ın mesajıne 👍 koymuşsunuz ama siz demiştiniz 450W yetmez diye kafam karıştı. 😀
Eki Görüntüle 1861078
Eki Görüntüle 1861079

Bir dene mavi ekran falan alırsan değiştir ama yetecek gibi güç kaynağı markası ne.

güç kaynağı: tx powermax 450W 3xsata, 3xıde, 8pin CPU, PCI-e çıkışlı güç kaynağı.

Bu bomba degil mi? :D 450W yeter ama 12v kac watt veriyor onu ogrenmek lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı