APU sisteme uygun ekran kartı önerisi

İkisinden birini alsam olur herhalde. MSI zaten kalitelidir NZXT markasını da birçok kez duymuştum. Sizce hangisi daha iyi olur çok bir fiyat farkı yok zaten? Bu arada kasam ATX kasa PSU modelinin de uygun olması lazım.

C550 tercih edin. A600DN'nin malzeme kalitesi hakkında pek olumlu yorumlar duymadım, kusura bakmayın başta belirtmediğim için

1689288912237.png

Aralarında performans olarak fark yoktur değil mi? Sapphire yerine MSI, Gigabyte marka fln alsam sorun olmaz yani.

Çok değil. MSI'ın fiyatını geçmesin yeter. Attıklarım kötü mü de bütçe sordunuz?

Kötü değil de, belki daha iyisi olur diye. C550 veya H3-550 alabilirsin. Ek olarak son attığınız görselde, markalar arası performans farkı yok. Bazıları ufak tefek Overclock yapıyor sadece.

Arkadaşlar o zaman sonuç olarak bana attığım fotoğraftaki RX6600 modellerinden birini (Veya RX6600XT) ve NZXT C550 550W 80+ Bronze Yari Modüler 120mm Fanli PSU | ITOPYA bu PSU modelini almamı öneriyorsunuz değil mi?

Gereksiz para vermekten başka bir şey olmaz bence sadece soğutma farkı olur Sapphire üzmez ama sen bilirsin 6600XT'ye bütçen yetiyor mu?
Eğer PSU değiştirmezsem veya attığım PSU modelini temiz 2. el alırsam RX6600XT'ye bütçem yeter sanırım. Ama yinede belki biraz daha bütçemi arttırabilirim. Güzel bir model öneriniz var mı?

Arkadaşlar o zaman sonuç olarak bana attığım fotoğraftaki RX6600 modellerinden birini (veya RX 6600 XT) ve NZXT C550 550W 80+ Bronze Yari Modüler 120mm Fanli PSU | ITOPYA bu PSU modelini almamı öneriyorsunuz değil mi?

Eğer PSU değiştirmezsem veya attığım PSU modelini temiz 2. el alırsam RX 6600 XT'ye bütçem yeter sanırım. Ama yine de belki biraz daha bütçemi arttırabilirim. Güzel bir model öneriniz var mı?

PSU içinmi ekran kartı içinmi.

Geri
Yukarı